Ana sayfa GÜNDEM AK Partiden, CHP’ye Ziyaret

AK Partiden, CHP’ye Ziyaret

318
0
PAYLAŞ

Demir’den, Avcı’ya tebrik ziyareti

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve yönetimi geçtiğimiz hafta olağan genel kurulunu yaparak Cumhuriyet İlçe Başkanlığına seçilen Bilal Avcı ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve yönetimi Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı ilçe başkanlığına seçilen Bilal Haşim Avcı ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.  Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bilindiği üzere 12 ocakta ilçe kongremiz oldu. Kongrede seçildik ve buradayız. Bugünde AK Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir ve yönetimi bizleri ziyaret etti. Bu ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Polatlının tabi birçok sorunları var. Önümüzdeki  günlere bu sorunları Büyükşehir ayağında ve Polatlı belediyesiyle  beraber Polatlı sorunları birbirimize  destek vererek bu sorunları çözeceğiz” dedi.

“Türkiye’de olması gereken şey siyasi partilerin uzlaşmasıdır”

Aysel Demir  ise şunlar söyledi:”Polatlı Cumhuriyet Halk Partisi İlçe kongresinde  seçilen Avcı’ya hayırlı olsun demek için buraya geldik.  Burada bulunarak güzel bir muhalefet örneği olmak istiyoruz. Aslında Türkiye’de olması gereken şey siyasi partilerin uzlaşmasıdır. Her anlamda bu konuya açığız. Polatlının sorunlarını da çözmek istiyoruz, Bura iktidarın kimde olmasını hiçbir önemi yok. Polatlıda biz yaşıyoruz ve sorunlarını çözmeye mecburuz. Beraber çalışabilmek için buradayız buradayız. CHP yönetimin bizi kabul ettiği için çok teşekkür ediyorum” dedi.