Ana sayfa GÜNDEM Hasbel –Kader kafeden görkemli açılış töreni

Hasbel –Kader kafeden görkemli açılış töreni

692
0

Hasbel- Kader Kafe  Törenle Hizmete Açıldı

İşletmeciliğini Enes Köksal’ın yaptığını Hasbel-Kader kafe Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No 21-C adresinde, dün  saat 14.00  Polatlılıların hizmetine açıldı

Açılışa, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Kent Konseyi Başkanı Salih Tekeli, Esnaf Kefalet ve Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz, Kahveciler Odası Başkanı Hıdır Çavuş, belediye meclis üyeleri ,oda dernek başkanları  ,iş adamları, muhtarlar ve bir çok vatandaş katıldı. Açılış töreninde dua okunmasının ardından, açılış kurdelesini kesen Belediye Başkanı  ve davetliler içeriye girerek kafeyi dolaştılar.Daha sonra son derece zevkle döşenmiş mekanda son derece rahat koltuklarda oturarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 İşletme sahibi Ali Köksal Hasbel-Kader kafeyi Polatlı’ya kazandırmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirerek şunları söyledi: “ Polatlıda eski kıraathanelerinin tasarımını getirmeye çalışıyoruz. Kütüphane yaparak buraya gelenlerin kitap okumasını sağlamak istiyoruz, satranç ve tavla oynamak için alanlarımız olacak.  iki katlı olan bu kafe üst katını bayanlar gelebileceği bir yer olarak tasarladık ,kafede insanların gelebilmelileri için  daha uygun fiyatların olacağı ve mini kampanyalar yapacağız. Okuma alanında cep telefonunu yasaklamaya düşünüyoruz insanların birbirleriyle sohbet etmelerini sağlamak istiyoruz. Açılış törenimizde bizleri yalnız bırakamayan herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

İşletmeciliğini Ali ve Enes Köksal’ın yaptığı  Hasbel-Kader kafe Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No 21-C  Polatlılılara hizmet verecek.İstiklal Gazetesi olarak genç girişimcilere hayırlı olsun diyor,huzurlu ve kazançlı işler diliyoruz.