Ana sayfa GÜNDEM CHP kongresinden geriye kalanlar

CHP kongresinden geriye kalanlar

214
0

İnler Köyü muhtarlığı ve eşrafı, köylüleri Avcıyı yalnız bırakmadı

Cumhuriyet Halk Partisi Haymana İlçe teşkilatı, Polatlı Cumhuriyet Halk Partisi 12. Olağan kongresinde Polatlıyı yalnız bırakmadı.

Cumhuriyet Halk Partisi Haymana İlçe teşkilatı yeni seçilen genç başkanlarıyla beraber Polatlı Cumhuriyet Halk Partisi 12. Olağan kongresine katılarak iadeyi ziyaret yaparak Kongreye katıldılar. Haymana CHP ilçe başkanlığına seçilen genç ve idealist başkan Kasım Koç  yönetimiyle birlikte Polatlıda CHP kongresine gelerek her daim komşu şehirlerle irtibat halinde olacağını gösteren bir duruş sergiledi.

İnler Köyü muhtarlığı ve eşrafı, köylüleri Avcıyı yalnız bırakmadı

Polatlının kırsal mahallesinden olan İnler köyü muhtarlığı geçtiğimiz gün gerçekleşen Polatlı Cumhuriyet Halk Partisi 12. Olağan kongresinden köylüleri olan ve ilçe başkanlığına seçilen Bilal Haşim Avcı’ya destek olarak yanlarına olduklarını göstererek duyarlı bir davranış ortaya koydular. İnler köyü muhtarı Yusuf Dinçel ,İnler Köyü sakinleri  Fevzi Akgöz ,Timur Dinçel ve bir çok isim daha  Avcının kazandığı galibiyetten duydukları gururu dile getirerek yaşadıkları mutlukları paylaştılar.