Ana sayfa GÜNDEM Kuşoğlu; Polatlı kazanacak, CHP kazanacak

Kuşoğlu; Polatlı kazanacak, CHP kazanacak

529
0

Kuşoğlu; Polatlı’da yapılacak çok iş var

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı ilçe başkanlığı 12. Olağan kongresine  Cumhuriyet Halk Partisi Ankara milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi  genel başkan yardımcısı Bülent Kuşoğlu katıldı. Kongrede konuşma yapan Kuşoğlu  iktidarın Polatlıya kamu harcaması yapmamasına eleştirerek bir konuşma yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı ilçe başkanlığı 12. Olağan kongresine  Cumhuriyet Halk Partisi Ankara milletvekili ve Cumhuriyet Halk Partisi  genel başkan yardımcısı Bülent Kuşoğlu katıldı. Kongrede konuşma yapan Kuşoğlu iktidarın Polatlıya kamu harcaması yapmamasına eleştirerek bir konuşma yaptı.  Cumhuriyet Halk Partisi genel başkan yardımcısı Bülent Kuşoğlu şunları söyledi.” Değerli hemşerilerim , Ankara’dan  gelen misafirlerimiz burada size seslenmek istiyorum,Polatlı çok önemli bir yer çoğu ilden daha büyük  bir ilçemiz ve çok önemli bir konumda olmasına rağmen  maalesef AKP iktidarı sayesinde yıllardır çok fazla ihmal edilmiş bir yer ,çok daha fazla dikkate alınması yatırım yapılması gereken bir yer olmasına rağmen kamu harcamaları yapılmamış bir yer.

“Polatlı turizm başkenti”

Polatlı aynı zamanda bir turizm başkenti Gordion antik kenti, Midas benzeri çoğu antik eserin olduğu 1926 da cumhuriyet döneminde ilçe olmuş, diğer yandan da  tarım şehri olan bir yer ama  maalesef tarımla ilgili de kamu yatırımı yapılmamış ,Polatlı bir sanayi şehri aslında yine bir yatırım göremiyoruz. Polatlıya Gökpınar barajı yıllardan beri açılamıyor .Polatlıya ilgili yapılması gereken çok  iş var biz ilk defa totaliter  rejime karşı bir zafer kazandık yerel yönetimleri kazandık bundan sonra da iktidar olacağız. Polatlı demir anayolu ve  karayolu olmasına ve  Ankara’ya çok yakın olmasına rağmen hala bir üniversitesi yok biz Polatlıya  bunu kazandıracağız” dedi.

Kuşoğlu Polatlı CHP ilçe başkanlığı seçimleri için de şunları söyledi: Biraz sonra çok adaylı bir seçim gerçekleşecek kim kazanırsa kazansın Polatlı kazanacak Cumhuriyet Halk partisi Kazanacak…