Ana sayfa GÜNDEM POLŞAHDER’ den gazetecilere anlamlı kutlama

POLŞAHDER’ den gazetecilere anlamlı kutlama

656
0

POLŞAHDER gazeteciler gününü unutmadı

Polatlı şehit aileleri derneği 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle Bena kahvaltı salonunda Polatlı yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi. Program, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Polatlı şehit aileleri derneği 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle Bena kahvaltı salonunda Polatlı yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kahvaltıya Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, POLŞAHDERBaşkanı Savaş Dinçer, başkan yardımcısı  Cabbar Çepur ve yerel basın mensupları katıldı.

“Bizleri Polatlının en çalışkan derneği yaptınız”

POLŞAHDER Başkanı Savaş Dinçer açılış konuşması yaptı. Dinçer konuşmasında şunları söyledi: Barış harekatı bölgesinde bombalı araç saldırısı sonucunda  şehit düşen  Mehmetçiklerimize Allah tan rahmet diliyorum. 10 Ocak gazeteciler gününüz kutlu olsun kuruluşunuzdan bugüne kadar bizleri hiç yalnız bırakmadınız. Gece gündüz yaz kış demeden bizlerin hep yanımızda oldunuz. Bizleri Polatlının en çalışkan derneği yaptınız, emeğiniz çok fazla” dedi. Polatlı Şehit Aileleri Derneği Başkanı Savaş Dinçer konuşmasında Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ’ya derneğe olan katkılarından dolayı teşekkür etti.

“Kaya gibi bir adam Mürsel Yıldızkaya”

Dinçer, Belediye Başkanımız POLŞAHDER derneğinin bir kaya gibi arkasında durdu ve desteklerinden bizi hiç mahrum etmedi. Emeği çok büyük her daim yanımızda olan başkanımızda teşekkürü bir borç bilirim dedi.  Savaş Dinçer dernek olarak yaptıkları faaliyetlere de kısaca bir değindi: Diyarbakır annelerinin yanında Polatlı Şehit Aileleri derneği olarak bulunduk. Ramazan ve kurban bayramımda 38 tepsi şehit ailelerine baklava dağıttık.  Sırtımızı kaya gibi adam olan Mürsel Yıldızkaya yasladık..Savaş Dinçer kahvaltının sponsorluğunu üstlenen Polatlı Postası imtiyaz sahibi Aykut Kaya’ya da teşekkürlerini iletti.Son olarak ise basın mensuplarına bayrak ve teşekkür belgesini hediye edildi.Basın mensuplarına hediyelerini Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, POLŞAHDER Başkanı Savaş Dinçer ve POLŞAHDER Başkan yardımcısı  Cabbar Çepur takdim etti.Program günün anısına fotoğraf çekimi ile sona erdi.