Ana sayfa GÜNDEM Tribün Lideri Ramço’dan Gazetecilere Jest

Tribün Lideri Ramço’dan Gazetecilere Jest

268
0

Başkent Ankara’nın efsane takımı Ankaragücü’nün Polatlı’daki Tribün lideri Ramço (Ramazan Uzman) gazetemizi ziyaret etti.

Polatlı’nın her türlü spor organizasyonunda, sporun her dalında seyirci tribünlerinin lideri ve Genç Sinçolar taraftar grubunun kurucusu Ramazan Uzman, namı diğer Ramço, dün gazetemizi ziyaret ederek, Gazeteciler Günümüzü hediyelerle kutladı. Ramço, beraberinde getirdiği Ankaragücü atkısı, formaları ve t-shirtler hediyelerini Polatlı’daki tüm gazeteleri ziyaret ederek bizzat takdim etti. Gazetemiz ziyaretinde Kurucu Yazı İşleri Müdürümüz Sevim Işık ile görüşen Ramço, Polatlı yerel basın camiasında çalışmalarında başarılar diledi. Işık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ramço’ya teşekkürlerini iletti.

Ramço, sadece Polatlı’da değil Ankara ve Türkiye’de ciddi bir çevreye sahip

Genç Sinçolar, spor alanında taraftarlara verdiği destekle takımlarımıza büyük katkı sağlayan bir taraftar grubu. Bu grupta yer alan gençlerimizin çoğu da, üniversitelerde eğitim gören öğrenciler. Tatil günlerinde Ramço liderliğinde bir araya gelen bu ekip, yıllardır spor tribünlerinde yer alıyor. Polatlının spor tarihine baktığımızda, Ramço, 1990’lı yıllara kadar tribünlerin lideri OGU’nun tahtının varisi olarak göze çarpıyor. Başkentimizin efsane takımı Ankaragücü’nün Polatlı’daki temsilcisi Ramço, bu yılda Cumhuriyet Meydanında verdiği iftar yemeği ile de büyük dikkat çekti. Tribünde kaliteli tezahüratları ve takımlarımıza verdiği etkili moral desteği ile tanınan Genç Sinçolar, Mübarek Ramazan ayında da manevi değerlerimize sahip çıkarak ta ayrı bir değer kaydetti. Ramço, sadece Polatlı’da değil Ankara ve Türkiye’de ciddi bir çevreye sahip. Polatlı’yı ziyaret eden tüm siyasi ve sosyal kişileri misafirperver anlayışla karşılayan, onlara spor kulüp malzemelerini hediye eden Ramço, en son Ankara Büyükşehir  Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile de misafirperver bir görüntü vermişti. Dün de gazetemizi hediyeler ile ziyaret eden ve teşekkür eden Ramço’ya bizde çok teşekkür ediyor, spora verdiği desteklerin devamını diliyoruz.