Ana sayfa GÜNDEM Yaşları küçük ama hedefleri büyük…

Yaşları küçük ama hedefleri büyük…

1046
0

Polatlı Gençlikgücü  Alt Yapı Antrenmanları Hızla Devam Ediyor

Tecrübeli antrenör Behzat ŞEN ve takım antrenörü Ali KABASAKAL ile Yardımcısı Engin ELMAS alt yapının bugün geldiği zirve başarının mimarları.

Bu haberimizi hazırlarken antrenmanı gözlemlediğimizde; bu başarının nasıl gerçekleştiğini gördük. Bu yıl Polatlı Gençlikgücü Kulübü Başkanı Mustafa GÜNDOĞAN  Ankara’da yılın en başarılı antrenörü ödülünü kazandı.

Yaşları küçük ama hedefleri büyük…

Polatlı Gençlikgücü bu yıl alt yapı sporcuları ile kazandığı başarılar ile gündemde.

Geçen hafta Ankara futbolunda bir kaç  yıllık geçmişine rağmen büyük başarılar kazanmış Polatlı Gençlikgücü’nün antrenmanlarına katıldık. 2011 hatta 2012 doğumlu çocuk yaşta sporcuların U8 , U9, U10, U11, U12, U13, U14 ve U15 grubunda yaptıkları antrenmanlar son derece ciddi ve uzman antrenörler yönetiminde sürdürülüyor.

Tecrübeli antrenör Behzat ŞEN ve takım antrenörü Ali KABASAKAL ile Yardımcısı Engin ELMAS alt yapının bugün geldiği zirve başarının mimarları. Bu haberimizi hazırlarken antrenmanı gözlemlediğimizde; bu başarının nasıl gerçekleştiğini gördük. Bu yıl Polatlı Gençlikgücü Kulübü Başkanı Mustafa GÜNDOĞAN  Ankara’da yılın en başarılı antrenörü ödülünü kazandı.

7-8 yaştaki çocukların profesyonel bir anlayış ile kazandıkları fiziki performans hatta bir takım yapısı içinde oynadıkları futbol bizleri çok şaşırttı. bu çocukların gözlerinde gördüğümüz ışık, bize yaşlarının küçük ama profesyonel düzeyde hedeflerinin büyük olduğunu gösterdi.

Bu yıl Polatlı’yı genç takımlarda Türkiye Şampiyonalarında izlememizin tecrübeli uzman antrenörler ve yönetimin büyük katkıları ile gerçekleştiğini gördük.

Polatlı Gençlikgücü  Alt Yapı Antrenmanları Hızla Devam Ediyor

Ankara’da yılın en başarılı antrenörü ödülünü kazanan Polatlı Gençlikgücü Kulübü Başkanı Mustafa GÜNDOĞAN  ile bu haberimiz ile ilgili kısa bir roportaj yaptık.Gündoğan “Polatlı Gençlikgücü  Kulübümüz alt yapısında yer alan sporcularımız istikrarla çalışmaya devam ediyorlar.Uzman antrenörler eşliğinde devam eden çeşitli yaşta  farklı gruplardaki altyapı antrenmanlarımızda futbol oynamak isteyen her yaştan çocuk ve gençlerimize kurslar veriliyor.
Hafta sonu ve hafta içi gerçekleşen alt yapı antrenmanları ile futbol sevgisi ve kültürünü aşılamanın yanı sıra önümüzdeki yıl   Ankara futbol Amatör 2.lig  müsabakalarında mücadele edecek  Polatlı Gençlikgücü  takımına sporcu sağlamayı da hedefliyoruz.”dedi.