Ana sayfa GÜNDEM TYSD Polatlı İnkılap Anasınıfını Yeniledi

TYSD Polatlı İnkılap Anasınıfını Yeniledi

841
0

Yardımseverleri Derneği F/Ana sınıfını Donattı

Türkiye Yardımseverler Derneği Polatlı Şubesi Kalıcı Eser kapsamında dün inkılap anasınıfının  donanımı gerçekleştirdi.

Türkiye Yardımseverler Derneği Polatlı Şubesi Kalıcı Eser kapsamında dün inkılap anasınıfının donanımını gerçekleştirdi. Programa İlçemiz Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, eşi Aysel Tunçer Türkiye Yardımseverler Derneği Polatlı Şubesi  Başkanı Nuriye Okur Türkiye Yardımseverler Derneği Polatlı Şubesi yönetim kurulu   üyeleri ,İnkılap Okulu Müdürü  Cihan Çetin ve okul yöneticileri de  katıldı.

Okur;”Çocuklar; oynayın, eğlenin, öğrenin “

Türkiye Yardımseverler  Derneği Polatlı Şubesi  Başkanı Nuriye Okur basın açıklamasında bulundu. Okur yaptığı açıklamada şunları söyledi : “Türkiye Yardımseverler Derneği yardım ve sosyal faaliyetlerin yanında eğitime çok önem vermiştir. Polatlı şubemizde öğrenci burslarımıza ek olarak eğitime destek çerçevesinde kalıcı eser olarak öncelikle1996 yılanda değerli Başkanımız Şenöz  Eviner’in  önderliğinde Eğitim Uygulama Okulunun  açılmasında büyük çabalar harcamış okulun ve öğrencilerimizin bir çok ihtiyacı karşılanmış, birçok okulumuza Atatürk büstü ve köşesi yapılmış ve yenilenmiştir” dedi.

“Çocuklarımız, Geleceğimiz, Umudumuz”

Türkiye Yardımseverler  Derneği Polatlı Şubesi Başkanı Nuriye Okur :”Şubemiz bu günde Derneğimizin kuruluşunun 91.yıl anısına çocuklarımız, geleceğimiz, umudumuz diyerek İnkılap ilkokulunda anasınıfımızın donanımını gerçekleştirdik. Okulumuza çocuklarımıza hayırlı olsun, güle güle kullansınlar. Sevgili çocuklar eğlenin, öğrenin oynayın” ifadelerini kullandı.

Okur; “Desteklerinden dolayı başta Kaymakamız Mahmut Nedim  Tunçer, Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya ,Okul Müdürü Cihan Çetine,Müdür yardımcısı Ferdi Aksu’ya ,öğretmen Suna Özgüler’e ,Şubemiz duayen Başkanı Şenöz Eviner’e yönetim kurulunda olan  arkadaşlarıma çok teşekkür  ederim “dedi.Okur ;”Bu vesile ile sizlerin ve Polatlı halkına yeni yılını en içten dileklerimle kutlar sağlık ve mutluluk dolu nice yıllar temenni  ederim “ diyerek sözlerine son verdi.

Program sonunda , Polatlı İlçe Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, Türkiye Yardımseverler Derneği Polatlı Şubesi  Başkanı Nuriye Okura ve  eski  Türkiye Yardımseverler Derneği Polatlı Şube  Başkanı Şenöz Eviner’e    okula destek ve   yardımlarından dolayı teşekkür ederek   çiçek ve plaket takdim etti. Tunçer;” Bu yardımların devamlı olmasını,  ilçemize ve İnkılâp okuluna hayırlı olmasını dileyerek” sözlerini bitirdi.