Ana sayfa GÜNDEM CHP’den Huzurevi Sakinlerine Erken Yılbaşı Kutlaması

CHP’den Huzurevi Sakinlerine Erken Yılbaşı Kutlaması

655
0
PAYLAŞ

Cumhuriyet Halk partisi Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, Belediye Meclis Üyeleri , CHP Polatlı Kadın Kolları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Yüksekokul öğrencileri yılbaşı programı kapsamında huzurevi  sakinleriyle buluştu.

CHP Polatlı İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı, Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri, CHP Kadın Kollarıyla beraber yılbaşı için huzur evinde özel program gerçekleştirdiler.

Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksekokulu Saç Bakım Tasarım öğrencileri Huzurevinde yaşayan kadınların saç bakımını yaptılar. Huzurevi Başkanı Mülazım Ünal  ve huzurevi çalışanlarının güler yüzlü karşılamasının ardından CHP’li Hülya Tezcan, Huzurevi sakinlerine  adeta küçük  bir konser verdi.

Radyo Hür’ün Program yapımcısı  Alaattin Taymaz ise şiirleriyle dinleyenlere güzel dakikalar armağan etti.

CHP Kadın Kolları ve birçok huzurevi sakininin yılbaşını erken kutlayarak oyun havası eşliğinde eğlendiler. Bu yaşanan güzel günün sonunda huzurevi sakinlerinin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. CHP Polatlı İlçe Teşkilatı ı Huzurevi sakinlerine hediyelerini takdim ettikten sonra huzurevinden ayrıldılar.