Ana sayfa GÜNDEM OSB Turnuva Şampiyonu “Şişecam” oldu

OSB Turnuva Şampiyonu “Şişecam” oldu

300
0

ŞİŞECAM İkinci Kez Şampiyon Olarak, II. OSB Kupasını Eve Götürdü

Bu yıl ikincisi düzenlenen Polatlı OSB Futbol Turnuvasında kupanın sahibi belli oldu. Perşembe akşamı oynanan final maçında Trakya Cam Futbol Takımı, Provet Futbol karşısında 7-2 kazanarak II. OSB Kupasını evine götürmeye hak kazandı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Polatlı OSB turnuvasının kazanan belli oldu. Kupa galibine, ikinci ve üçüncü takımlara ödülleri yapılan törenle teslim edildi. II. OSB Kupasını evine götüren Şişecam, Kupayı İlçe Kaymakamımız Mahmut Nedim TUNÇER’in elinden aldı. Oyuncuları tebrik eden Tunçer; “Şişecam takımını ve turnuvaya katılan tüm takımları kutluyorum.” dedi.

Ünal: Turnuvamız Kardeşliğimizi Pekiştirdi

Turnuvada ikinci olan Provet, ödülünü Bölge Başkanı Erol ÜNAL’ın elinden aldı. Ödül töreninde konuşan ÜNAL; “Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz turnuvamız, görüyorum ki aramızdaki dostluk ve kardeşlik bağlarını pekiştirmiştir. Bu durum bizleri çok mutlu etmiştir. Polatlı OSB Yönetimi olarak, bölgemiz katılımcılarının işbirliği ve kardeşliğini geliştirecek her türlü adımı atmaya devam edeceğiz. Ben, turnuvamızda emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Çevikoğlu; “Tüm Ekip Arkadaşlarıma Müteşekkirim”

Ödül Töreninde konuşan Turnuva Düzenleme Komitesi Başkanı Selçuk Çevikoğlu; “Bu yılda turnuvamızı sağ salim tamamladık. Futbolun birleştirici gücü sayesinde aramızdaki kardeşlik bağlarının arttığını görmek bizi mutlu ediyor. Ben başta törenimize katılan İlçe Kaymakamımız Mahmut Nedim Tunçer beye, Desteklerini esirgemeyen Başkanımız Erol Ünal beye ve Düzenleme Komitesinde birlikte görev aldığımız tüm ekip arkadaşlarıma müteşekkirim.” dedi. Turnuva üçüncüsü Panelsan ödülünü Çevikoğlu’nun elinden aldı. Tören; kupa, madalya ve hediye takdimlerinin ardından sona erdi. ŞİŞECAM ikinci kez şampiyon olarak, II. OSB Kupasını da evine götüren takım oldu.

Tunçer: Turnuvaya Katılan Tüm Takımları Kutluyorum

II. OSB Kupasını evine götüren Şişecam, Kupayı İlçe Kaymakamımız M. Nedim Tunçer’in elinden aldı. Oyuncuları tebrik eden Tunçer; “Şişecam takımını ve turnuvaya katılan tüm takımları kutluyorum.” dedi.