Ana sayfa GÜNDEM Bazı mahallelerde elektrik kesintisi

Bazı mahallelerde elektrik kesintisi

218
0

Başkent EDAŞ tarafından sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri kapsamında bugün ilçemiz bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yapılacak.

Çeşitli il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan planlı kesintiler devam ediyor. Bu kapsamda Başkent EDAŞ tarafından sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri kapsamında 4 Aralık tarihinde (bugün) ilçemiz bazı mahallelerinde elektrik kesintisi yapılacak. Başkent EDAŞ internet sitesinden duyurulan kesinti yapılacak yerler ise şu şekilde;

4 Aralık 2019 / 14.30 – 15.30 Saat Aralığında;  

Belde/Köy: Merkez – Mahalle: Fatih – Sokak: Aktolga, Atlas, Murat, Nilgün, Ortanca, Yeşiloba, Ziya Gökalp, Çamlıca, Gordion, Nasreddin Hoca.

Belde/Köy: Merkez – Mahalle: Şehitlik – Sokak: Acar

4 Aralık 2019 / 09.00 – 11.00 Saat Aralığında;  

Belde/Köy: Merkez – Mahalle: Mehmetakif – Sokak: Mustafa Cemiloğlu, Neşe, Pınar, Rauf Denktaş, Sarp, Süleyman Çelebi, Talatpaşa, Çeşme, İnaf, Ara, Ateş, Duman, Emek, Esen, Kara Mustafa, Kaya, Konur, Karacaoğlan, Aslınur.

4 Aralık 2019 / 16.00 – 17.00 Saat Aralığında;  

Belde/Köy: Merkez – Mahalle: Fatih – Sokak: Aktolga, Atlas, Ceylan, Simen, Çamlıca, Şahin, Şeren, Gordion, Hikmet Öz, Atilla, Bilgen, Nasreddin Hoca.

Belde/Köy: Merkez – Mahalle: Gülveren – Sokak: Sadık

Belde/Köy: Merkez – Mahalle: Zafer – Sokak: Bıyıktay, Nasreddin Hoca, Tarla, Gordion.

4 Aralık 2019 / 10.00 – 17.30 Saat Aralığında;  

Belde/Köy: Merkez – Mahalle: Cumhuriyet – Sokak: Beypazarı

4 Aralık 2019 / 11.30 – 12.30 Saat Aralığında;  

Belde/Köy: Merkez – Mahalle: Mehmetakif – Sokak: Girne

4 Aralık 2019 / 13.00 – 14.00 Saat Aralığında;  

Belde/Köy: Merkez – Mahalle: Çamlıca – Sokak: Gümüşlü

Belde/Köy: Merkez – Mahalle: Mehmetakif – Sokak: Mustafa Cemiloğlu, Talatpaşa, Yurt, İbni Sina, Arif Nihat Asya, Gümüşlü, Gülizar, Karacaoğlan.

Belde/Köy: Merkez – Mahalle: Karaahmet – Sokak: Aşağı Yerleşim