Ana sayfa GÜNDEM Genel Başkan Erbakan Polatlı’ya geliyor

Genel Başkan Erbakan Polatlı’ya geliyor

439
0

Fatih Erbakan Polatlı’ya geliyor

Yeni Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, 8 Aralık Pazar günü yapılacak olan Yeni Refah Partisi Polatlı İlçe Teşkilatı 1’inci olağan kongresine katılım amacıyla Polatlı’ya gelecek.

Yeni Refah Partisi Polatlı İlçe Teşkilatı 1’inci olağan kongresi 8 Aralık Pazar günü saat 13.00’de Fatih Mahallesi Tektaş Düğün Salonunda gerçekleştirilecek. Yeni Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, kongreye katılarak Polatlı’da partilileri ile buluşacak. Yeni Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk, dün bir basın açıklaması yaparak tüm Polatlı halkını kongreye davet etti.

“Önce ahlak ve Maneviyat ve Bana ne Amerikadan”

Yeni Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “08 Aralık 2019 Pazar günü saat 13.00 da, Sn Genel Başkanımız Dr. Fatih ERBAKAN beyin katılımları ile Fatih mahallesi Atatürk caddesi üzerindeki Yunus Market üstü Eski Akra yeni ismi TEKTAŞ düğün salonunda Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe 1 nci olağan kongresi yapılacak olup, Kongremize bütün Polatlı halkımız, Siyasi parti mensubu arkadaşlarımız, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve Polatlımızın güzide basın mensubu olan siz değerli Arkadaşlarımız davetlidir. 28.11.2018 de kurulan ve kuruluşunun 1 nci yılını kutladığımız Önce ahlak ve Maneviyat ve Bana ne Amerikadan diyerek yola çıkan Yeniden Refah Partimizin kısa bir sürede tamamen kendi imkanları ile hiçbir yerden maddi destek Olmaksızın çok şükür 75 ilde ve 748 ilçede teşkilatlanmasını tamamlamış olup, 17 Kasım 2019 daki Ankara Arena da yapılan l.ci olağan kongresine hiçbir basın ve yayın organlarında yer verilmemesine rağmen TÜRKİYEDE ilki gerçekleştirerek resmi rakamlara göre 44.742 kişi ile kongremizi yapmış bulunmaktayız.”

“Gerçek Milli Görüşe ihtiyaç duyulmaktadır”

“Buradan da anlaşılıyor ki artık ülkemizin temiz siyasete, Huzura, Refaha, Hz. Ömer r.a. efendimizin adaletine kısacası Gerçek Milli Görüşe ihtiyaç duyulmaktadır. Kongremizde Sn. Genel Başkanımız İşsizlikten,Ekonomiden, Yolsuzluk ve Rüşvetlerden, İsrafçılıktan, Tarımdan, Sanayileşmeden, Tamamen Yerli ve Milli üretimden, Eğitimden , Siyonistlere karşı dik durmaktan , Zulüm gören Mazlum İslam coğrafyasından vb. gibi konuları anlatacaktır. Genel Başkanımız diyorki; “POLATLI İÇİN BİZ VARIZ , BURADA GELECEK VAR” Büyük ve yoğun katılımlarla yapacağımız kongremize bütün POLATLI halkımız davetlidir.”