Ana sayfa GÜNDEM Gökçe Mirap’ta

Gökçe Mirap’ta

413
0

Polatlı Mirap A.Ş. firması istasyon müdürlüğüne ilçemizin tanınan iş adamı ve siyasetçi ismi Birol Gökçe’nin oğlu Polatlı’nın yetiştirdiği değer  tecrübeli yönetici  Ali Kaan Gökçe getirildi. Gökçe’nin ilk icraatı Polatlı Mirap A.Ş. adına 3 aralık engelliler gününde etkinlik düzenlemek oldu.

 İlçemizin tanınan iş adamı ve siyasetçi ismi Birol Gökçe’nin oğlu Polatlı’nın yetiştirdiği değer  tecrübeli yönetici  Ali Kaan Gökçe Mirap petrolleri yeni istasyon müdürlüğüne getirildi.Gökçe ilk etkinlik olarak  3 Aralık Dünya Engelliler günü kapsamında farkındalık yaratmak amacıyla  engelli vatandaşlarımızla kahvaltı sofrasında bir araya geldi.

Hem Polatlımız hem de kendisi adına büyük başarı

Ali Kaan Gökçe  bugüne kadar Polatlı da uzun süredir büyük bir özel hastanede yönetici olarak görev yapan bir şahsiyet .Gökçe’nin  Polatlı Mirap A.Ş. firmasında istasyon müdürlüğüne getirilmesi hem Polatlımız  hem de kendisi adına büyük başarı.

Polatlı Mirap A.Ş. firması 2008 yılından bu yana akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren ve Türkiye’de toplam 7 istasyonu bulunan bir firma.Polatlı MİRAP  OPET akaryakıt istasyonu, geçmiş yıllardan elde ettiği  müşteri memnuniyeti ve kendi alanında en güzel dinlenme tesisi olmanın yanında en kaliteli hizmet veren örnek istasyon olma başarısını sürdürmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. E-90 Karayolu üzerinde Polatlı Ankara arasında  hizmet veren  Mirap Opet petrolleri Polatlı da iyi tanınan isim ve tecrübeli yönetici, yeni müdür Ali Kaan Gökçe ile büyük güç kazandı.

Polatlı Mirap A.Ş. istasyonda yaptığı büyük değişim ve revizyonu yanında Polatlı da tanınmış isim Birol Gökçenin oğlu ve yöneticilikte  geçmiş dönemde büyük başarıları ile tanıdığımız  isim Ali Kaan Gökçe’yi istasyon İşletme müdürlüğüne getirerek kadrosunu güçleştirdi.

Türkiye genelinde 9 istasyonda farkındalık etkinliği gerçekleştirilecek

Polatlı Mirap A.Ş istasyon müdürü Ali Kaan Gökçe 3 Aralık engeliler günü kapsamında; “aslında bunu kutlamıyoruz farkındalık yaratmaya çalışıyoruz” dedi. Gökçe, Türkiye genelinde 9 istasyonda da bu farkındalığı gerçekleştirmeyi planladığını belirtti. Engellilerle ilgili planladığı faaliyetler olarak ise; “Mirap A.Ş olarak eleman ihtiyacımızı engelli vatandaşlarımızdan karşılamayı düşünüyoruz bu kapsamda farklı projeler yürütüyoruz dedi. İstihdam yaratmaya çalışıyoruz Polatlı Mirap A.Ş olarak farklı pozisyonlarda çalışmak üzere istihdam sağlamaya çalışıyoruz.”dedi. Gökçe, İstasyona herhangi bir engelli geldiğinde kullanabileceği tuvaletler ve imkanların olduğunu ve engelli vatandaşları yönlendirici personellerinin de olduğunu belirterek her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında olduğunun da mesajını  verdi. Konuşma engelli vatandaşlar için ise çalışmalarının olacağını halk eğitimle görüşmelere başladıklarını bu konu için halk eğitimle beraber çalışıp bir kurs başlatacaklarını ifade etti.