Ana sayfa GÜNDEM Sakarya: “Ücretli danışmanlık hizmeti verenlere itibar etmeyin”

Sakarya: “Ücretli danışmanlık hizmeti verenlere itibar etmeyin”

512
0

KOSGEB ve İŞKUR Temsilciliğinin İlçedeki Tek Adresi Polatlı Ticaret Odası

Polatlı’da çoğu hizmette ilklerin adresi olan Polatlı Ticaret Odası, İŞKUR ve KOSGEB temsilciliği ile ilçede ücretsiz ve aracısız  hizmet veren ilk kamu niteliği taşıyan meslek kuruluşu olduğunu açıkladı.

Özellikle Kosgeb ile ilgili iş ve işlemlerde ücretli olarak hizmet vereceklerini beyan eden kişilere itibar etmemeleri konusunda ilçe vatandaşlarını uyaran Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya: “Vatandaşlarımızın ücretli olarak Kosgeb hizmeti sağlayacaklarını iddia eden kişilere itibar etmeden önce odamız ile iletişime geçmelerini öneriyorum.” dedi.

YAPANLARA İTİBAR ETMEYİNİZ!!!

İlçede Kosgeb ve İşkur temsilciğinde tek adres olan Polatlı Ticaret Odası ücretsiz ve aracısız olarak vatandaşların devlet destekleri hizmetlerinden faydalanmalarına olanak sunuyor. Konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulunan PTO Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi SAKARYA ; ” Odamız ücretsiz olarak Kosgeb ve İşkur temsilciliği hizmeti vermektedir. Dolayısıyla özellikle Kosgeb’le ilgili ücretli olarak telefonla danışmanlık hizmeti vermek isteyenlere vatandaşlarımız itibar etmemeli ve bu konuda odamızdan bilgi almalarını öneriyorum.Mevcutta Kosgeb tarafından sağlanan girişimcilik, işletme geliştirme, kobi finansman desteği gibi bir çok konuda temsilciğimiz vatandaşlara hizmet vermektedir. 2013-2014 yılından bu yana yüzlerce üyemize, kosgeb yurt dışı iş gezisi desteği, yeni girişimcilik desteği, desteği gibi ,İşkur’da ise İşbaşı eğitim desteği, megip (mesleki geliştirme işbirliği protokolü) gibi üyelerimize destek olacak birçok konu ile alakalı  hizmet verdik. Bundan sonraki süreçte de Kosgeb ve İşkur  tarafından sağlanan destekler de üyelerimize ücretsiz olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.”dedi. Hizmetten faydalanmak isteyen vatandaşlar 0312 623 10 84 no’lu telefondan bilgi alabilir.