Ana sayfa GÜNDEM Otopark çevresi açılış için hazırlanıyor

Otopark çevresi açılış için hazırlanıyor

202
0
PAYLAŞ

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından başlatılan dev projeler zincirinin son halkalarından biri olan Çok Katlı Asansörlü Otopark inşaatında sona gelindi.

Şehir merkezinde trafik sorununu çözüme kavuşturmak amacıyla 6000 metrekare alan üzerine zemin dahil 4 kat olarak inşa edilen ve çok yakında hizmete açılacak olan Polatlı Belediyesi Çok Katlı Asansörlü Otopark projesi modern görüntüsüyle dikkat çekiyor. Otopark inşaatı alanında çevre düzenleme çalışmalarında da sona gelindi. Polatlı Belediyesi Fen İşleri ekipleri geçtiğimiz gün kaldırım taşlarını da döşedi.

Tüm park alanlarına ulaşım özel asansörler aracılığı ile olacak

Zemin katta engellilere ait araçların kullanımına ayrılan özel alanı bulunan dev proje içerisinde tüm park alanlarına ulaşım; araç taşınmasına uygun olarak tasarlanan özel asansörler aracılığı ile sağlanacak. Polatlı merkezinde kronikleşen araç park sorununu çözmesinin yanı sıra giriş katında bulunan 6 adet dükkan ile inşa edildiği Atatürk Caddesi üzerine ekonomik açıdan canlılık getirecek olan Çok Katlı Otopark projesi; modern, nezih ve teknolojik altyapısıyla açılışa gün sayıyor. 

Başkan Yıldızkaya; “Sona Yaklaştığımız Projemizi Hemşehrilerimizle Birlikte Hizmete Açacağız”

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Atatürk Caddesi üzerinde yapımı devam eden Çok Katlı Asansörlü Otopark inşaatımızda sona yaklaştık. Ekiplerimiz proje alanı içerisinde tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyorlar. Kısa bir zaman içerisinde tamamlanacak olan projemizi kıymetli hemşehrilerimizle birlikte hizmete açacağız. Şehir Merkezimizde trafik ve araç park sorununun çözümüne katkı sağlayacak olan Çok Katlı Asansörlü Otoparkımızın Polatlımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” İfadelerini yer verdi.