Ana sayfa GÜNDEM POLŞAHDER şehit kabirleri başında…

POLŞAHDER şehit kabirleri başında…

265
0

Polatlı Şehit Ailelerine Hizmet Dernek Başkanlığı, şahadet yıl dönümlerinde şehitlerimizi kabirleri başında anmaya devam ediyor.

Polatlı Şehit Aileleri Derneği Yönetim Kurulu başkan Savaş Dinçer ve yardımcısı Cabbar Çepur, ölüm yıldönümleri olan şehitlerimizi kabri başında anmaya devam ediyor. Bu kapsamda Dinçer ve Çepur, Şehit Ruşen Ülker’i ve Şehit Hacer Özgür Öğretmeni kabri başında ziyaret ederek dua ettiler. 

“Unutmadık, unutturmayacağız”

Şehitlerimizi unutmayacakları ve unutturmayacaklarını belirten Dinçer ve Çepur, yaptıkları açıklamada; “1963 yılında Ankara’da doğan Üsteğmen Ruşen Ülker şark görevini yaparken Şırnak ili ulu dere ilçesinde bebek katileri pkk terör örgüleriyle girdiği çatışmada şehit olmuştur. şehidimize Allahtan rahmet diliyor mekanı cennet olsun Allah şehidimizden razı olsun ,unutmadık, unutturmayacağız. Van ili Erçiş ilçesi Değirmendere köyünde öğretmenlik  görevini sürdürürken 23 Ekim 2011 tarihinde depremde göçük altında kalarak yaşamını yitiren Şehit Öğretmen Hacer Özgür, kabri başında dua ettik. Allah ondan ve tüm şehitlerimizden razı olsun mekanı cennet makamı Âli olsun. Sonrasında şehit öğretmenin kabrine kırmızı karanfiller bırakılarak ayrıldık.”dedi.