Ana sayfa GÜNDEM DentAdaL’s görkemli bir törenle kapılarını açtı

DentAdaL’s görkemli bir törenle kapılarını açtı

392
0

Polatlı Dentada Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ortaklarından Diş Hekimi Rukiye Göçer’in ikinci şubesi DentAdaL’s cumartesi günü yapılan görkemli bir törenle kapılarını açtı. Açılış törenine Polatlı ve Ankara’dan ilgi büyük oldu.

2012 yılında hizmet vermeye başlayan Polatlı Dentada Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2019 yılında yeniden yapılanmaya giderek kadrosunu genişletti ve Ankara Çayyolu Şubesini bünyesine kattı. Başarılı İş İnsanı ve Diş Hekimi Ortodontist Rukiye Göçer’in ikinci şubesi olan DentAdaL’s, cumartesi günü Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Alacaatlı caddesi No: 14/18 Çayyolu/Ankara adresinde açıldı. Yoğun ilgi ve katılımın olduğu açılış törenine; Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya, Polatlı OSB Başkanı Erol Ünal ile iş adamları, sektörden pek çok isim ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Tedaviye başlamadan önce ne gibi aşamalardan geçeceği hastalara anlatılıyor

Son teknoloji cihazlar ile donatılan DentAdaL’s Çayyolu’nda tüm diş hekimliği branşlarında yüksek kalitede uzman diş hekimleri kadrolarıyla ve personeli ile hasta memnuniyetini merkez alan bir anlayış çerçevesinde hizmet veriliyor. Hekimler hastalarına tedaviye başlamadan önce ne gibi aşamalardan geçeceğini ve hangi tedavi metotları uygulayacağının bilgisini veriyor. Bu hizmet yöntemi, hastaların sağlıklarını huzur içinde emanet etmelerine imkan sağlıyor. Hastaların klinikten sağlıklı ve gülerek ayrılması için; mutlu bir ekiple güvenli ve huzurlu bir aile ortamı yaratılarak, her hastaya samimi, şeffaf ve dürüst davranılmasına özen gösteriliyor.