Ana sayfa GÜNDEM Şimşekler Tam Gaz…

Şimşekler Tam Gaz…

688
0

Kavaklıderespor : 0  1926 Polatlı Belediye Spor : 2       

“1963 Polatlı Spor,Sezonun deplasmandaki ikinci maçında attığı iki golle, hem taraftarını sevindirdi,hem de aldığı üç puan ile ligde üst sıralara hızla çıkarak şampiyonlukta iddialı olduğunu kanıtladı”

Ankara Amatör Kulüpler Federasyonu, 2019-2020 futbol sezonu Süper Amatör Lig dördüncü haftasında ,prosedür nedeniyle adı 1926 Polatlı Belediye Spor Ankara deplasmanında  rakibi Kavaklıdere Spor ile karşılaştı.

19 Mayıs yan sahasında oynana ve  saat 17.00’da başlayan maça takımımız aşağıdaki kadro ile başladı.Kadromuz: 1 Uğur Şeker, 2 Onur Üstündağ, 3 Ataberk Yıldız, 6 Mustafa Odabaşı, 5 Ümit Çelik, 17 Yasin Berkay Yalçın, 9 Serhat Kaptan, 8 Talip Sarıcı, 7 Laçin , 10 İsmail Tolga Karaca, 20 Veli Torun.

Maçı ilk yarıda Lachin Memedov (34) ve İsmail Canlı (40)nın golleriyle 2-0 önde kapatan şimşekler ikinci yarıda da üstünlüğünü sürdürdü ve Polatlıspor Kavaklıdere’yi 2-0 deplasmanda mağlup etti.

Takım kaptanı Veli Torun’dan Maç Sonu Açıklaması

Sosyal medyada aşağıdaki açıklamayı yapan Takım kaptanı Veli Torun “Takım her gecen gün daha iyiye gidiyor.Ama kurulmakta olan  geç bir oluşum olduğu için lige hazırlanmak adapte olmak biraz zaman aldı. Gerçek Polatlısporu artık izleyebilirsiniz, şimdi kendinden emin seyir zevki veren ve şehri hak ettiği gibi temsil eden bir takım sahada olacaktır. Başkanımız Bayram Gödel  başta olmak üzere biz futbolcular elimizi değil gövdemizi tasın altına koyduk. Polatlı halkından ve taraftarımızdan daha çok destek bekliyoruz, başka Polatlı yok şehrin marka ve reklam yüzü olan Polatlı sporumuzu layık olduğu yerlere taşıyacağız. İçerdeki ve dışarıdaki maçlarda stadımıza gelmenizi ve  orayı dolu görmek istiyoruz.”dedi.