Ana sayfa GÜNDEM Başkan Yıldızkaya, bütçe yemeği tertip etti

Başkan Yıldızkaya, bütçe yemeği tertip etti

444
0

Meclis üyeleri bütçe yemeğinde buluştu

Polatlı Belediyesi Ekim ayı son Meclis Toplantısı’nın ardından düzenlenen bütçe yemeğinde meclis üyeleri ile siyasi parti ilçe başkanları aynı sofrada buluştu. 

Polatlı Belediye Meclisi’nde yapılan bütçe görüşmeleri ve oldukça yoğun geçen dört toplantılı Ekim ayı meclisinin ardından Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya,  bütçe yemeği organizasyonu tertip etti.  Kaynaşma yemeğinin ev sahipliğini yapan Başkan Yıldızkaya, mecliste yer alan tüm partilerin meclis üyeleri, eşleri ve ilçe başkanlarını kapıda karşılayarak, yoğun geçen bir meclis maratonunun ardından meclis üyelerinin kaynaşmasını sağlamak amacıyla bu yemeği gerçekleştirdiklerini söyledi. Yemeğe Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer de katılım sağladı.

Yıldızkaya: “Farklılığımızı zenginliğimiz kabul ediyorum”

Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, yemekte yaptığı konuşmada; “Cenab-ı Allah hepimize, şehrimize güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Burada dört siyasi parti mensubu insanlarız, dünyaya farklı baktığımız yerler var, farklı pencerelerden bakabiliyoruz. Söz konusu Polatlımızsa söz konusu ülkemizse büyük bir müşterekte buluşuyor ve tavrımızı ortaya koyabiliyoruz. Ben bu farklılığımızı zenginliğimiz kabul ediyorum. Elbette Belediye meclisimizde her konu oy birliği ile geçmeyebilir ama ben inanıyorum ki hepimizin yegane maksadı var; Polatlı’yı Anadolu bozkırının parlayan yıldızı yapmak, çocuklarımıza daha güzel bir Polatlı bırakmak, yaşanılabilir Polatlı’yı birlikte inşa etmek en büyük hedefimiz. İnşallah 2020 yılında bu hedef doğrultusunda hep beraber uyumlu şekilde çalışmaya devam ederiz.”cümlelerine yer verdi.