Ana sayfa GÜNDEM Mutluluklarına Atamız Şahitlik etti….

Mutluluklarına Atamız Şahitlik etti….

432
0

‘Polatlı Atatürkçü Düşünce Derneği Yönetim kurulu ve üyeleri sevilen yönetim kurulu üyesi Ali Özgür Bilgiç’in düğününde buluştu.’

Polatlı’nın sevilen ve saygın ailelerinden Bilgiç ailesinin evladı Ali Özgür Bilgiç, Hafta sonu Başak düğün salonunda yapılan düğün ile yaşamını Ata ailesinin kızları Gülcan Ata ile birleştirdi.

Salonda sahnede yer alan kocaman Atatürk posteri ve Gelin Damat masasının arka duvarındaki farklı bir Atatürk posteri düğüne adeta şahitlik etti.

Bu düğüne Atatürkçü Düşünce Derneği Ankara Şubeleri ADD Polatlı Şubesi yönetim kurulu üyesi Ali Özgür BİLGİÇ için bir araya geldi. Bilgiç’in bu mutlu gününe Atatürkçü Düşünce Derneği Ankara Şubeleri eşgüdüm başkanı Keçiören Şubesi Başkanı  Fahrettin İMAMOĞLU, Batıkent Şubesi Başkanı Erdal HATUN, Ümitköy-Çayyolu Şubesi Başkanı Leyla ALKIROĞLU ve kıymetli eşi Erdal ALKIROĞLU, Sincan Şubesi Başkanı  Fahrettin SAN, Polatlı Şubesi Başkanı  Hatice HATİPOĞLU, Polatlı Belediye eski Belediye başkanı ADD üyesi  Samî ÇAY, Şubelerin yönetim kurulu üyeleri, çok sayıda ADD üyesi ve davetli katıldı.

Polatlı ADD Başkanı Avukat Hatice Hatipoğlu düğün boyunca masaları dolaştı ve davetlilerle tek tek ilgilendi.

Düğünde davetliler gönüllerince eğlenerek genç çiftin mutluluklarına ortak oldular.

İstiklal Gazetesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.