Ana sayfa GÜNDEM Op. Dr. Tanyeli, Medikal Estetiğin yeni adresi

Op. Dr. Tanyeli, Medikal Estetiğin yeni adresi

266
0
PAYLAŞ

Medikal estetikte yeni adres; Op. Dr. Talip Talha Tanyeli

Polatlılı vatandaşlara uzun yıllar Devlet Hastanesinde hizmet veren KBB Uzmanı Op. Dr. Talip Talha Tanyeli, kendi muayenehanesini açtı.

Uzun yıllar Polatlı Devlet Hastanesinde görev yapan KBB Uzmanı Op. Dr. Talip Talha Tanyeli, Polatlılı vatandaşlara artık kendi yerinde hizmet verecek. Op. Dr. Talip Talha Tanyeli, Turan caddesi no: 1/2 adresinde kendi muayenehanesini açtı. Polatlı’da bir ilk olan KBB Muayenehanesini açan Tanyeli, dün bir basın toplantısı düzenleyerek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Tanyeli, Genel KBB muayene, tanı ve tedavi yöntemlerinin yanı sıra, Buruna yönelik tüm cerrahi işlemler; Burun estetiği, burun nefes alma ameliyatları, sinüzit ameliyatları ile dolgu, botox gibi çeşitli medikal estetik hizmetleri sunuyor.

“Hizmetlerime Polatlı’da devam etmeye karar verdim”

Öncelikle kendini tanıtarak konuşmasına başlayan Tanyeli; “Kulak Burun Boğan Uzmanıyım. Ankara Eğitim Araştırma hastanesinde uzmanlığımı aldıktan sonra üç buçuk yıl Polatlı Devlet Hastanesinde hizmet verdim. Bu süre zarfında Polatlı’yı ve Polatlı halkını sevdim, insanların da bana olan sevgisini hissettim ve hizmetlerime Polatlı’da devam etmeye karar verdim. Poliklinik hizmetlerinde bulundum, başarılı ameliyatlar gerçekleştirdim.”dedi.  

“Hem benim hem de Polatlı açısından bir şans ve güzel bir adım”

Daha sonra verdiği hizmetlerden söz eden Tanyeli; “Bu süre zarfında daha çok burun estetiği, yüz cerrahisi, dolgu botox gibi yüzün minör işlemleri konusunda kendimi geliştirdin. Oluşan talep üzerine de özel sektöre adım atmak istedim. Muayenehanemizde genel KBB hastalıkları tanı ve tedavisi yapılıyor, genel muayeneler rahatlıkla yapılabiliyor. Buruna yönelik tüm cerrahi işlemler; Burun estetiği, burun nefes alma ameliyatları, sinüzit ameliyatları gerçekleştirebiliyorum. Polatlı halkına her türlü talepleri konusunda hizmet vermekten keyif alırız, kliniğimize çay kahvemizi içmeye de bekleriz. Polatlı’da KBB Özel Muayenehanesi olarak ilk olduk. Hem benim hem de Polatlı açısından bir şans ve güzel bir adım olarak düşünüyorum.”diyerek tüm Polatlı halkını kliniğine beklediğini ifade etti.  

Medikal estetik Polatlı’da da yaygınlaşıyor

Polatlı’da bir muayenehane açmaya karar verme sürecini aktaran ve bu konuda Polatlı’da ciddi bir ihtiyaç tespit ettiğini belirten Tanyeli; “Polatlı’da bu yönde bir potansiyel ve ihtiyaç var. Polatlı halkı ayrıca sosyo-kültürel olarak da iyi bir seviyede ve kadın olsun erkek olsun kendi bakımlarına önem veriyorlar. Medikal estetik anlamında da Türkiye ortalamasının üstünde ve buna binaen ihtiyaçlar doğuyor. Ben bu ihtiyacı karşılamak adına böyle bir adım attım. Polatlı halkına bu anlamda güveniyorum. Çünkü daha bilinçli bir toplum ve sağlık konusunda kendilerine dikkat ediyorlar. Son dönemde dünyada bir trend olan ve Türkiye’de de hızla yaygınlaşan medikal estetik, daha genç görünme arzusu bu ihtiyacı doğurdu. İnsanlar artık daha bilinçli ve Polatlı’da bu konuda hiç geride değil. Bunu Devlet Hastanesinde çalıştığım dönemde de ciddi manada hissettim. Yani bu konuda bir kaygım yok.”şeklinde konuştu.