Ana sayfa GÜNDEM “Yağlıkara ailesinin yanında olacağız”

“Yağlıkara ailesinin yanında olacağız”

375
0

“Eylül kızımızın acısı yüreğimizde hala tazeliğini korumaktadır”

İlçemiz Esnaf Odası Başkanları, geçtiğimiz yıl vahşi bir cinayete kurban giden 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın 27 Eylül’de yapılacak mahkemesine katılacak ve Yağlıkara ailesine destek olacaklarını açıkladılar.

ANKESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Davut Yaşar, Polatlı Sanayi Ziraat Aletleri Esnaf Odası Başkanı Osman Aydoğan , Polatlı Lokantacılar ve Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Hıdır Çavuş, Polatlı Elektrik ve Elektronikçiler Esnaf Odası Başkanı Recai Taşçı, Polatlı Dekorasyoncular ve Nalbantlar Odası Başkanı Cabbar Çepur; 27 Eylül 2019 Cuma Günü Saat 11:00’de Ankara Adliyesi 7. Ağır Ceza Mahkemesinde görülecek olan Minik Eylül Yağlıkara’nın duruşmasına bizzat kendilerinin de katılacaklarını ve Yağlıkara ailesine destek vereceklerini duyurdular.

“Yağlıkara ailesinin yanında olacağız”

Konuya ilişkin açıklamada bulunan ANKESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Polatlı Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Davut Yaşar; “Geçtiğimiz yıl Uzunbey mahallesinde meydana gelen bir cinayete kurban giden Eylül kızımızın acısı yüreğimizde hala tazeliğini korumaktadır. Kendilerimizin hem birer baba olarak hem de sivil toplum kuruluşu başkanları olarak suçlu ve suçluların en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz. Bu bilinçle 27 Eylül 2019 cuma günü Yağlıkara ailesinin yanında olacağız.”dedi.