Ana sayfa GÜNDEM İkbal’s 40. Yılını Kutluyor!

İkbal’s 40. Yılını Kutluyor!

612
0

İkbal’s 40’ıncı Yılına Özel 40 Kişiye Hediye

İlçemiz köklü kuruluşlarından İKBAL’S, 40’ıncı yılını kutluyor; 23 Eylül-18 Ekim tarihleri arasında 20TL’lik alışverişlerinizde çekiliş hakkı kazanma fırsatı sunuyor.

İlçemiz köklü kuruluşlarından İKBAL’S 40 yaşında. İKBAL’S 40’ıncı yılına özel 40 kişiye hediye verecek. 23 Eylül-18 Ekim tarihleri arasında yapacağınız 20TL’lik alışverişinize çekiliş hakkı kazanacaksınız. Etkinlik 18 Ekim’de sona erecek ve kazananlar canlı yayında yapılacak çekiliş ile belirlenecek.

İşte o hediyeler;

1 Kişiye Samsung A2 Core KVK Garantili Cep Telefonu, 1 Kişiye Didim’de 3 Gece Çift Kişilik Tatil
4 Kişiye Karemiş Polatlı Hatırası 3’lü Set, 4 Kişiye Karadut Suyu Polatlı Hatırası, 5 Kişiye İkbal’ste Geçerli %40 İndirim, 5 Kişiye İkbal’ste Geçerli %30 İndirim, 10 Kişiye İkbal’ste Geçerli %20 İndirim
10 Kişiye İkbal’ste Geçerli %10 İndirim. Çekiliş 18 Ekim Cuma günü canlı yayında yapılacak.

“En güzel tatları oluşturmak için çıktığımız yolculukta 40 yılı geride bıraktık”

İKBAL’S yetkililerinden Yakup Yağcı, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, İKBALS’in dünden bugüne serüvenini anlattı. Yağcı, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “1979 yılında Polatlı’da ilk adımlarımızı atarak başladığımız en güzel tatları oluşturmak için çıktığımız yolculukta 40 yılı geride bıraktık. Bizi bu keyifli bir o kadar da zahmetli yolculuğumuzda  bir an olsun yalnız bırakmayan ve gelişmesine omuz veren Polatlı halkına şükranlarımızı ifade ediyoruz. Bize, bizim yarattığımız tatlara inan, beğenen, en güzel ve en özel günlerde lezzetlerimizi baş köşelerinde konuk eden vatandaşlarımıza özel günlerine bizleri de ortak ettikleri için teşekkürlerimiz borç biliyoruz.”

“Polatlı Kaymakamlığı’nın ilk Takdir Belgesi’ni alarak gururlandık”

“23 Eylül 1979 yılında Dedem Muslim Yağcı’nın başlatmış olduğu bu hikayede 3. Kuşak üyesi olarak yer almaktan mutluluk duyuyorum. Bu gün 40. Yılımızı kutlamanın vermiş olduğu haklı gururumuzun yanında 3. Kuşağın hep birlikte olmasının da ayrıca mutluluğunu yaşamaktayız. Dedemiz Muslim Yağcı, 1956 yılında Rize’nin Hemşin ilçesinden ayrılarak gurbet hayatına çıkmıştır, ardından çırak olarak başladığı bu meslekte uzun yıllar hizmet vererek sektörde çok başarılı bir usta olarak yer almıştır. 23 yıllık macerasının ardından da markamızın ilk şubesini açarak Polatlı halkına hizmet vermeye başlamıştır. 40 yıllık geçen süre zarfında birçok yeniliklere imza atmamızın vermiş olduğu haklı başarımız ile Polatlı Kaymakamlığı’nın ilk Takdir Belgesi’ni alarak gururlandık.”

“Öncelikle Polatlılı hemşerilerimize çok teşekkür ederiz”

“Bugün 40. Yılımızı kutlarken, öncelikle Polatlılı hemşerilerimize çok teşekkür ederiz. İlk günkü sevgimiz ile müşterilerimiz mutlu etmek için 3 kuşaktır çalışmaktayız. Bu süre zarfında bir hatamız olduysa affola. Dedemizden, babamızdan ve amcamızdan öğrenmiş olduğumuz en önemli konu, müşteri memnuniyeti. Biz ne kadar lezzetli ürünler üretiyor olsak da, önemli olan bu lezzetli ürünleri müşterilerimize sevdirmek, onların beğenilerini toplamak ve onlarla birlikte büyümek. 40 yıldır bunu başarabildik. 3. kuşak olarak önümüzdeki yıllarda Polatlı markamızı daha iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Bu anlamda yeni yatırımlar içinde olduğumuzu Polatlı halkımıza mutlulukla belirtmek isteriz. Polatlı’da doğduk ve Polatlı’da büyüdük, bu yüzden de Polatlı’ya yatırım yapmaktan hiçbir zaman vazgeçmedik.”

“Mutluluğun en tatlı noktasında sizleri görmekten onur duymaktayız”

“Önümüzde ki 10 yıl içinde Polatlı’mıza yakışır yeni üretim alanımızı hizmete açmayı planlıyoruz. Bu yeni yatırımımız da Polatlı’da üretim yaparak tüm Türkiye’ye hatta yurtdışına ürünlerimizi göndermeyi planlıyoruz. Sizlerden aldığımız bu güç ile her zaman birlikte daha nice güzel işler yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Son olarak tekrar tüm Polatlılı hemşerilerimize, Polatlı dışındaki tüm müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz. Mutluluğun en tatlı noktasında sizleri görmekten onur duymaktayız. Nice kırk yıllarda en güzel, en özel günlerinizde yanınızda olmamız dileğiyle.”