Ana sayfa GÜNDEM Ticaret Borsasından öğrencilere eğitim desteği

Ticaret Borsasından öğrencilere eğitim desteği

328
0

PTB’dan 54 Okuldan 800 Öğrenciye eğitim yardımı

Gelenek bozulmadı; Polatlı Ticaret Borsası tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da 800 öğrenciye kırtasiye ve okul forması yardımı yapıldı.

Polatlı Ticaret Borsası tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nin mali katkısı  ile her yıl eğitime destek amaçlı yapılan ayni yardımlar çerçevesinde bu yıl yine 800 öğrenciye kırtasiye  ve okul kıyafeti yardımı yapıldı. Polatlı Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) büyük katkılarıyla her sene olduğu gibi bu sene de ihtiyaç sahibi çocuklara okul ihtiyaçları yardımında bulunuldu. TOBB’un desteği ile Polatlı’da ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik 800 öğrenciye kırtasiye  ve okul kıyafeti verildi. Polatlı Ticaret Borsası tarafından dağıtılan yardımlar, 54 farklı ilk ve ortaokuldan seçilen öğrencilere verilmek üzere okuldan gelen yetkili personele  teslim edildi.

Toplu: “Bütün öğrencilerimizin yeni eğitim ve öğretim dönemlerini kutluyor ve hepsine başarılar diliyorum”

Polatlı Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) büyük katkılarıyla her sene olduğu gibi bu sene de, İlçe Kaymakamlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenen ihtiyaç sahibi 800 öğrenciye kırtasiye  ve okul kıyafeti yardımında bulunuldu. Polatlı Ticaret Borsası tarafından her yıl olduğu gibi bu eğitim ve öğretim  döneminde de İlçemizdeki 800 öğrenciye kırtasiye ve okul forması yardımı yapıldı. Polatlı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yahya TOPLU, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) katkılarıyla bu eğitim ve öğretim döneminde de İlçemizde bulunan 54 ayrı İlkokul ve Ortaokulda öğrenim gören toplam 800 öğrenciye kırtasiye ve okul forması yardımı yapıldı. Yine her yıl olduğu gibi bu organizasyonda da gerek kırtasiye gerekse okul forması dağıtımına esas Okul ve Öğrencilerin belirlenmesi konusunda tamamen  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzden alınan bilgilere göre işlem yapıldı. Bu vesileyle başta öğretmenlerimiz ve eğitim camiamızın çalışanları olmak üzere bütün öğrencilerimizin yeni eğitim ve öğretim dönemlerini kutluyor ve hepsine başarılar diliyorum.”