Ana sayfa GÜNDEM Çocuk oyun parkı, kamelya mı? ÇOOOK UCUZ….

Çocuk oyun parkı, kamelya mı? ÇOOOK UCUZ….

366
0

“Polatlıda bir çok site ve bahçeli Apartman sakinleri evde sıkıldıklarında bahçede oturmak,bir kamelyada oturup birlikte çay içip sohbet etmek,ya da bir ağacın altındaki bankta oturmak,çocukları hatta torunları için bir salıncak ya da tahterevalli olan bir bahçe hayal ediyor…”

Aslında bu o kadar kolay ki, tüm bu hayalleriniz 20 daireli bir apartman için daire başına toplam 200-250 lira ile gerçekleşiyor.Bir kamelya,bir ikili salıncak,bir tahterevalli ve iki bank hatta bir de sizinde sallanacağınız büyükler için salıncak dahil montajı ve nakliyesi içinde sadece 4000-4500 lira…

Yaptığımız haberde bu çalışmaların gerçek görsellerini sizlerin beğenisine sunarken, oyun parkı imalatından, kurulumuna kadar olan süreçteki çektiğimiz tüm fotoğrafları en şeffaf haliyle sizlerle paylaşıyoruz. Kamelya (Gazebo), çocuk oyun parkı, açık alan park aletlerinin imalattan montaja uzanan hikayelerini, Polatlı Marangozlar sitesindeki imalathanede sizler için görüntüledik.

Çocuk oyun parkı, kamelya – tahterevalli, salıncak,oturma bankları  gibi park, bahçe ve peyzaj ürünlerinin imalat montaj ve satışında Polatlıdaki adı olmanın haklı gururunu yaşıyor. Sektörde müşteri memnuniyetini koruyarak sağlam ve kararlı adımlarla halkımıza hizmete yıllardır devam ediyor.

Polatlı’da  en çok tercih edilen kent mobilyası

Kardeş Bahçe Mobilyaları sahibi Durcan Doğan “Polatlı da  imalat ve montajını gerçekleştirdiğimiz Kamelya,çocuk oyun parkı, tahterevalli, salıncak,oturma bankları  ve kauçuk zemin döşemeleriyle ilgili çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Bu Yıl Polatlı da  en çok tercih edilen kent mobilyası firması olmanın verdiği gururla yolumuza devam ediyoruz.

Hemşerilerimiz,Polatlı da imalat ve montajını gerçekleştirdiğimiz Kamelya,çocuk oyun parkı, tahterevalli, salıncak,oturma gruplarına çok uygun fiyatlarla erişebilir.”dedi.

İstiklal Gazetesi olarak “Artık bir bank için ,kamelya için kendinizi daha fazla üzmeyin,doğa ile buluşup ailenizi temiz havada sohbetlerle dolu güzel bir akşam çayından mahrum etmeyin…diyoruz.

İşte bu yerin adres ve telefonu.. Kardeş Bahçe Mobilyaları İstiklal Mahallesi.Mobilyacılar sitesi no :4

Telefon: 0 536 673 28 30 – Durcan Doğan

Haber: Mehmet Işık