Ana sayfa GÜNDEM İmam Hatip Mezunları, yarın pilav gününde buluşacak

İmam Hatip Mezunları, yarın pilav gününde buluşacak

579
0

Polatlı İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği, geleneksel Pilav günü etkinliğini 1 Eylül Pazar günü saat 14.00’te İmam Hatip Lisesi bahçesinde gerçekleştirecek.

Polatlı İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (POLİMDER) yönetim kurulu başkanı İbrahim Kılıç, etkinlik ile ilgili basın açıklamasında bulundu. Kılıç açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Nasip olursa 1 Eylül 2019 Pazar günü Polatlı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin bahçesinde Polatlı İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği olarak saat 14:00’te Mezunlar Buluşması ve Pilav Günü gerçekleştireceğiz.

1997’de kurulan Mezun Derneğimiz farklı tarihlerde etkinlikler gerçekleştirerek birlik, beraberlik tesis etmeyi, geçmişteki anıları tazeleyerek dayanışma ve yardımlaşma kültürünü de kuvvetlendirmeyi hedeflemekte.

Özel bir davet-davetiye, protokol uygulaması olmayacak, yapılmayacak. İmam Hatip mezunu olmak diye bir kaide de yok.

Hem eski-yeni dostlarla buluşup hasret gidermeyi hem de yenileri ile tanışmayı hedefleyen Mezunlar Buluşması ve Pilav günümüze tüm mezun ve öğretmenlerimizle birlikte herkesi, Polatlılı hemşehrilerimizi çoluk-çocuk demeden ailece bekliyoruz.”