Ana sayfa GÜNDEM Şehitlik mahallesinde elektrik kesintisi

Şehitlik mahallesinde elektrik kesintisi

173
0
PAYLAŞ

Başkent EDAŞ tarafından sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri kapsamında bugün ilçemiz Şehitlik mahallesinde elektrik kesintisi yapılacak.

Çeşitli il ve ilçelerde bakım, onarım ve yeni tesis çalışmaları gibi nedenlerle önceden planlanmış bir müdahale ile yapılan planlı kesintiler devam ediyor. Bu kapsamda Başkent EDAŞ tarafından sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım onarım ve yatırım faaliyetleri kapsamında 26 Ağustos tarihinde (bugün) ilçemiz Şehitlik mahallesinde elektrik kesintisi yapılacak. Başkent EDAŞ internet sitesinden duyurulan kesinti yapılacak yerler ise şu şekilde;

26 Ağustos 2019 / 09.30 – 17.30 Saat Aralığında;    

Mahalle: Şehitlik. Sokak: Bademlik, Bağlarbaşı, Bıyıktay, Ercan Eraslan, Fevzi Çakmak, Feza, Hastane, Kader, Kalay, Karacabey, Karakurt, Karasu, Kavaklı, Kavşak, Kayaş, Kaşıkçı, Kemal Bıyıkoğlu, Kemer, Keskin, Keykubat, Kırıkhan, Kabil, Kalecik, Kartal, Kenar, Keçeçi, Kırkpınar, Kıvılcım, Konya, Korkmaz, Kovan, Kumluk, Kutlu, Kuzgunluk, Kuş, Kuşkonmaz, Köyceğiz, Kitapçı, Necdet Ersan, Serhat, Ulubatlı Hasan, Uysal, Yağmur, Çamlıca, Çamlık, Çardak, Çelik, Çukur, Şimşek, 13 Eylül, Acar, Alptürk, Org İzzettin Çalışlar, Karaman, Kızılcık, Kurtalan, Kuğu, Köprü, Kürşat, Ticaret, Ziya Gökalp, Üçpınar, Bulut, Elçibey, Güneş, Kadı, Kumru, Kaymaz, Kepir, Kılavuz, Türközü, Karaağaç, Dündar Taşen, Ersin, Şehitlikkaşı.

Haber: Sinem Kopar