Ana sayfa GÜNDEM Polatlı her zaman gururlu, güçlü ve Ankaragüçlü…

Polatlı her zaman gururlu, güçlü ve Ankaragüçlü…

223
0
PAYLAŞ

Ankaragücü Otobüsü Polatlı’da

Ankaragücü Mobil Store Mağaza Otobüsü, dün Polatlılı taraftarlarından destek almak, lisanslı Ankaragücü spor malzemelerini taraftarları ile buluşturmak için Polatlı’ya geldi.

Ankaragücü futbol takımı lisanslı ürünlerini Polatlılı taraftarlar ile buluşturan Ankaragücü Mobil Store Mağaza Otobüsü, dün öğle saatlerinde Polatlı’ya geldi. Otobüs, akşam saat 19.00’a kadar Cumhuriyet Meydanında Polatlılı Ankaragücü taraftarları ile takımın lisanslı ürünlerini sundu. Ankaragücü Polatlı grubundan Mesut Aktan ve Ankaragücü takımının Polatlı’daki taraftar grubu Genç Sinçolar, otobüsü ve Ankaragücü yetkililerini meydanda meşalelerle karşıladılar. Kendisi de bir Polatlılı olan; Ankaragücü Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın sözcüsü Ali Güven, Polatlılı taraftarlarla buluşmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

“Polatlılı olmaktan her zaman gurur duyacağız”

Basın sözcüsü Güven, dün Polatlı’da yaptığı açıklamada; “Polatlı her zaman gururlu, güçlü ve Ankaragüçlü oldu. Biz çocukluğumuzda bu sokaklarda gezerken Ankaragücü’nün forması ile dolaşıyorduk. O gün bugündür bitmek tükenmek bilmeyen bir Ankaragücü sevgisi ve sevdası devam ediyor. Polatlı’nın evladı olarak Mehmet Yiğiner Başkanlığında yeni yönetimde yer aldım ve basın sözcülüğü görevi tarafımıza tevdi edildi. Bu güzel görevi Polatlımıza layık bir şekilde, elimizden geldiği kadarıyla başarılı bir şekilde sürdürmek istiyoruz. Polatlı’nın ve Polatlı’daki hemşerilerimizin desteğini her zaman yanımızda gördük, bundan sonra da göreceğimize inanıyoruz. Bugün burada mobil store mağazamızın karşılanması, alışverişi ve buradan uğurlanışı da Polatlı’ya yakışır bir şekilde olacak ve biz de Polatlılı olmaktan her zaman gurur duyacağız. Bu güzel organizasyonu hazırlayan Mesut ağabeyimize ve arkadaşlarına çok teşekkür ediyoruz.”dedi.  

Otobüs, her gün Ankara’nın bir ilçesini geziyor. Ankara dışında Kırıkkale’ye gidecek otobüsün sosyal medyada taraftar gruplarının talebi üzerine diğer şehirlere de gitmesi planlanıyor.

Haber: Sinem Kopar