Ana sayfa GÜNDEM Tunçer: “Vatandaşlarımızın mağduriyetini gidereceğiz”

Tunçer: “Vatandaşlarımızın mağduriyetini gidereceğiz”

347
0

Tunçer, afetzedelerle bir araya geldi

Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, aşırı yağış ve şiddetli fırtına sonrası sel felaketinin yaşandığı mahallelerden Şeyhahmetli mahallesinde incelemelerde bulundu.

İlçemiz Kaymakamı Mahmut Nedim Tunçer, yoğun yağış sonrası yaşanan sel ve fırtınanın ardından Şeyhahmetli Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Maddi hasarın olduğu Şeyhahmetli Mahallesinde gerekli yardımlar ve tedbirler için görüşmeler yapılarak, ilgili birimler ile irtibata geçildi. Mevsimlik tarım işçi çadırlarının fırtına sebebiyle uçmasından kaynaklı mağduriyet yaşanmaması için AFAD ve Kızılay ekipleri bölgeye sevk edildi.

Gerçekleşen felaketin en az hasarla atlatılması için çalışıyorlar

Fırtınadan zarar gören Mevsimlik tarım işçilerine; çadır, erzak, battaniye ve yatak yardımında bulunuldu. Alınan tedbirlerin ardından halk ile bir araya gelen Kaymakam Tunçer, halkın sorunlarını dinleyerek destek oldu. Mevsimlik tarım işçilerinin yerleşkesini de ziyaret eden Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer: “ Gerçekleşen felaketin en az hasarla atlatılması için gerekli tüm çalışmaların yapılarak, Mahallenin ve Mahalle halkının mağduriyetlerinin giderilmesi için Polatlı Kaymakamlığı olarak en kısa süre içerisinde gerekli çalışmaları tamamlayıp vatandaşlarımızın mağduriyetini gidereceğiz” dedi.

Haber: Sinem Kopar