Ana sayfa GÜNDEM ANKARA ZAFER KUPASI BİLARDO ŞAMPİYONASI POLATLI’DA

ANKARA ZAFER KUPASI BİLARDO ŞAMPİYONASI POLATLI’DA

246
0

30 Ağustos Zafer Kupası Bilardo şampiyonası Polatlı’da yapılacak

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo İl Temsilciliği 2019 yılı faaliyet programında yer alan 30 Ağustos Zafer Kupası Bilardo şampiyonası 22-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında Polatlı’da yapılacak.

İlçemizde 22-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo İl Temsilciliği 2019 yılı faaliyet programında yer alan 30 Ağustos Zafer Kupası Bilardo şampiyonası yapılacak. Şampiyona, Centilmen Bilardo Spor salonunda Amerikan (cepli) ve Üçbant dallarında gerçekleştirilecek. Bu şampiyonalar Amerikan dalında 12-17 yaş arası Gençler kategorisinde, Üçbant dalında ise yaş sınırı olmaksızın uygulanacak.

Lisanslı sporcular katılacak

Hakem hizmetleri TBF(Türkiye Bilardo Federasyonu) tarafından sağlanacak. Bu organizasyona 18 yaş altı katılımcılar dahil tüm yaşlar için Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) 2019 vizeli sporcu lisansı ile katılabilecek. Şampiyonada sporcular TBF sporcu kıyafet yönetmeliğine göre;Siyah ayakkabı,siyah çorap,siyah kumaş pantolon, siyah kemer ve tek renk polo tişört(okul formaları olabilir) olacak.

Şampiyona ile ilgili afişler hazırlanarak ilçe genelinde dağıtıldı. Başvuru ve uygulama ilgili teknik hususlar, İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü kontrolünde, TBF Bilardo 2.Kademe Antrenörü Mehmet Işık tarafından uygulanacak.

Haber: Sinem Kopar