Ana sayfa GÜNDEM Dünya Fenerbahçeliler Günü Üçpınar’da kutlanacak

Dünya Fenerbahçeliler Günü Üçpınar’da kutlanacak

198
0

Fenerbahçeliler mangalda buluşacak

Diğer taraftar gruplarından sonra kurulmasına rağmen kısa sürede Polatlı’nın en kalabalık taraftar grubu haline gelen Polatlı Fenerbahçeliler taraftar grubu, her yıl 19 Temmuz’da tertip ettikleri Dünya Fenerbahçeliler Günü taraftar buluşmasını bu yıl Üçpınar mesire alanında gerçekleştirecek.

Polatlı Fenerbahçeliler taraftar grubu, 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler gününde mangal başında olacak. Kısa sürede Polatlı’nın en kalabalık taraftar grubu haline gelen Polatlı Fenerbahçeliler, 19 Temmuz 2019 günü Üçpınar Mesire alanında buluşma tertip ediyor. Etkinlik biletleri 17 Temmuz tarihine kadar satışta olacak.

Çünkü ortak payda FENERBAHÇE…

Polatlılı Fenerbahçeliler Yöneticilerinden Mehmet Batur, etkinliğe ilişkin gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Değerli Polatlı Fenerbahçe Ailesi İlk defa geçen yıl taraftar grubu olarak sosyal medya da kurduğumuz POLATLI FENERBAHÇE adında taraftar grubu Polatlı’nın en kalabalık taraftar grubu olarak öne geçtik. Diğer taraftar gruplarında sonradan kurulmamıza rağmen Fenerbahçeli olmanın ayrıcalıklı oluşunu dosta düşmana gösterdik. Bunun ilçemizde yaşayan veya yaşamayan Polatlılı olup ve Fenerbahçeli bütün takım arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim. Sosyal medyadan takip edemeyen Fenerbahçeli arkadaşlarımıza ilçemiz gazetelerinden de sesimizi iletmek için elimizden geleni yapıyoruz. Biliyorsunuz ki Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadımız da bile şöyle yazar “Bütün Fenerbahçeliler birbirlerini tanımasalar bile her Fenerbahçeli birbiri ile arkadaştır. Çünkü ortak payda FENERBAHÇE DİR.” Diye yazmaktadır. İşte bundan dolayı geçen sene ilk kutladığımız ve her yıl dünya da kutlanılan 19.07.2019 tarihinde yine kutlayacağımız DÜNYA FENERBAHÇELİLER GÜNÜNE TÜM POLATLI FENERBAHÇELİLERİ aşağıda fotoğrafı yer alan bilet ile davet etmekteyiz.” İstiklal Gazetesi olarak Polatlı Fenerbahçe Ailesinin gününü şimdi den kutlar,  Başarılar dileriz.

BİLET SATIŞ NOKTASI: AKIN MÜZİK CENTER (ÖĞRETMENEVİ KARŞISI DOLPHİN SPOR MAĞZ.YANI)

ÇATI CAFE (HEYKEL MEYDANI MİS İŞHANI) (Biletler Sayılı olup 17.07.2019 tarihinde satışımız sona erecektir.)

Haber: Sinem Kopar