Ana sayfa GÜNDEM Şehitler için pedal çeviriyorlar

Şehitler için pedal çeviriyorlar

223
0

15 Temmuz Şehitleri için Konya’dan İstanbul’a kadar pedal çevirecekler

Vatan ve millet uğruna canlarını feda eden şehitleri unutmamak için düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Konya’dan İstanbul’a kadar pedal çevirmek üzere bisikletlerle yola çıkan 3 öğretmen Polatlı 15 Temmuz şehidi PÖH Komiser Yardımcısı Seher Yaşar’ı kabri başında ziyaret ederek dua etti.

15 Temmuz Milli İrade Günü etkinlikleri kapsamında Konya’dan İstanbul’a kadar şehit ve gazi ailelerinizi ziyaret etmek ve etkinliklere katılmak için 1100 km pedal çevirecek olan Selçuklu Hoca Cihan Hüseyin Yıldız İlkokulu öğretmenleri Alper Can, Hakan Arıkan ve Selçuklu Dr. Mustafa Öten İlkokulu Öğretmeni Selim Ecevit Şen, Polatlı 15 Temmuz şehidi PÖH Komiser Yardımcısı Seher Yaşar’ı kabri başında ziyaret ederek dua ettiler.  Polatlı Şehitliğinde gerçekleştirilen  ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç, İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri, Polatlı Şehit Ailelerine Hizmet Derneği Başkanı Savaş Dinçer, yardımcısı Cabbar Çepur ve bisiklet grubu üyeleri katıldı. İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri 15 Temmuz şehidi PÖH Komiser Yardımcısı Seher Yaşar’ın kabri başında Kuran-ı Kerim okuyarak dua etti.

15 Temmuz Şehitlerini anmak, etkinliklere katılmak, şehit ve gazi ailelerinizi ziyaret etmek için Konya’dan İstanbul’a pedal çeviren öğretmenler, kabristan ziyaretinin ardından Polatlı Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Polatlı Belediyesini ziyaret etti. Öğretmenler, Kaymakam Mahmut Nedim Tunçer, Belediye Başkan Vekili Ramazan Evci, Polatlı Belediyesi Kültür Müdürü Veli Keskin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican Kılıç ile bir araya geldi.

Haber: Sevim Işık