Ana sayfa GÜNDEM Kardeş Oda Susurluk’ta İş Görüşmeleri

Kardeş Oda Susurluk’ta İş Görüşmeleri

329
0

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu, geçtiğimiz günlerde kardeş odası Susurluk Ticaret Odası ve Susurluk Ticaret Borsasını ziyaret etti.

Polatlı Ticaret Odasınca, 11. Dönem Akredite odalardan Susurluk Ticaret Odası ile 10 Ekim 2017 yılında imzalanan Kardeş Oda Protokolü neticesinde, iki oda arasındaki ilişkileri artırarak üyelerinin iş potansiyeline katkı sağlamayı hedeflemek vesilesiyle 20/21 Haziran 2019 tarihleri arasında Susurluk Ticaret Odası ziyaret edildi. Ziyaretin ilk günü, Susurluk Ticaret Odası ziyaret edilerek Susurluk Ticaret Odası Üyelerinden olan yurtdışına ihracat yapan Ahi Güven Donmuş Gıda A.Ş. firması ve Ran Mantar A.Ş. ziyaret edildi.

Ziyaretin ikinci durağı Susurluk Ticaret Borsası

Ziyaretin ikinci durağı Susurluk Ticaret Borsası oldu. Susurluk Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sefer Göçer makamında ziyaret edildi. Susurluk Kaymakamı Osman Ateş ve Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney PTO heyetine eşlik ettiler. Toplantı da alınan kararlar neticesinde ortak organizasyonlar gerçekleştirme ve ticarette işbirliği konularında fikir birliği sağlandı.

Haber: Sevim Işık