Ana sayfa GÜNDEM POLŞAHDER’den Şehit Akyüz ve Erdem’in kabrine ziyaret

POLŞAHDER’den Şehit Akyüz ve Erdem’in kabrine ziyaret

304
0

Şehit Yüzbaşı Hakkı Akyüz ve Jandarma er Murat Erdem kabirleri başında  yad edildi.  Polatlı Şehit Ailelerine Hizmet Derneği POLŞAHDER   şehitleri şehadetlerinin sene-i devriyesinde kabirleri başında andılar.

Polatlı Şehit Ailelerine Hizmet Derneği POLŞAHDER  yönetimi, şehit Akyüz ve Şehit Erdem’i şehadetlerinin  yıldönümünde kabirlerini ziyaret ettiler.  Polatlı Şehit Ailelerine Hizmet Derneği Başkanı Savaş Dinçer ve Başkan Yardımcısı Cabbar Çepur Şehit Yüzbaşı Hakkı Akyüz ve Jandarma er Murat Erdem’in kabillerini  ziyaret ederek şehitler için da okudular.

“Unutmadık, Unutmayacağız, Unutturmayacağız”

POLŞAHDER Başkanı Savaş Dinçer yaptığı açıklamada “Unutmadık, Unutmayacağız Çünkü Unutmak Tükenmektir .Polatlı Şehit Aileleri Hizmet Dernek Başkanlığı Olarak Kahraman Şehitlerimizi  Ziyaret Ettik.  Bebek Katili PKK Terör Örgütünce Şehit Edilen Yüzbaşı  Hakkı Akyüz Ve Jandarma Er Murat Edem’i Şehadetlerinin sene-i devriyesinde kabirlerinde ziyaret ettik.  Şehitlerimize Allah Tan Rahmetler Diliyorum Mekanları Cennet Olsun. Allah Şehitlerimizden Razı Olsun.  Tunceli’de Şehit Düşen Uz Çvş Ökkeş Ede Ve Uz Çvş Emre Uçkan Mehmetçiklerimize de Allah’tan Rahmetler Diliyoruz. Mekanları Cennet Olsun. Şehitler Ölmez Vatan bölünmez” ifadelerine yer verdi.