Ana sayfa GÜNDEM Meclis ikinci kez toplandı

Meclis ikinci kez toplandı

228
0
PAYLAŞ

Polatlı Belediye Meclisi Haziran ayı ikinci birleşim birinci oturum toplantısı geçtiğimiz akşam belediye meclis salonunda Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında yapıldı.

Polatlı Belediye Meclisi Haziran ayı ikinci toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başkanlığında yapılan toplantının gündeminde 14 madde yer aldı. Hazır olan konuların raporları okunarak onaylandı. Haziran ayı ikinci birleşim birinci oturum meclis toplantısı gündem maddeler şöyle;

İmar ve bayındırlık komisyonuna havale olunan; “İlçemiz Zafer Mahallesi 1/1000 Ölçekli UİP Revizyon İtirazı” ile ilgili konunun müzakeresi, “İlçemiz Çekirdeksiz Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanına İtiraz” ile ilgili konunun müzakeresi, “İlçemiz Olukpınar Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanına Ait İtiraz” ile ilgili konunun müzakeresi, “Poyraz Mahallesi Kırsal Yerleşim ve Gelişim Alanı İmar Planı Çalışması Kapsamında Kamu Yararı Kararı Alınması” ile ilgili konunun müzakeresi, “İlçemizdeki Okullar ve Binaların Tespiti” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi.

Plan ve bütçe komisyonuna havale olunan; “İptal-İhdas Kadroları” ile ilgili konunun müzakeresi, “Zafer Mah. 140114 Ada 13 Parsel Arsa Satışı” ile ilgili konunun müzakeresi, “2019 Yılında Yol Harcamalarına Katılım Payı Alınıp Alınmayacağı” ile ilgili konunun müzakeresi, “Katı Atıkların Toplam İşi İçin Araç Kiralanması” ile ilgili konunun müzakeresi, “Kadın Sığınma Evleri” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “Araç Cins Değişikliği” ile ilgili konunun müzakeresi.

Eğitim ve kültür komisyonuna havale olunan; “Okur Yazarlık Tespiti” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi, “İlçemizdeki Engellilerin Tespiti” ile ilgili müşterek önergenin müzakeresi.

Belediye Meclisi Haziran ayı üçüncü toplantısı bugün saat 14.00’te yapılacak.