Ana sayfa GÜNDEM Güner: “Şahsımı değil, Polatlı’yı düşünerek aday oldum”

Güner: “Şahsımı değil, Polatlı’yı düşünerek aday oldum”

927
0

ASMMMO Disiplin 1. Şura Adayı SMMM Mehmet Güner, ASMMMO Genel Kurulu öncesi basın açıklamasında bulundu.

Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 23. Olağan Genel Kurulu 12 Mayıs tarihinde yapılacak. Bilindiği gibi ilçemiz tanınmış isimlerinden SMMM Mehmet Güner, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Derneğinden ASMMMO Disiplin 1. Şura Adayı olduğunu önceki günlerde açıklamış ve Polatlılı meslektaşlarından destek istemişti. Güner, dün bir basın açıklaması yaparak grup adayları listesini açıkladı ve Polatlılı meslektaşlarını temsil noktasında oylarına talip olduğunu söyledi.

“Sizleri odamızda güçlü bir şekilde temsil edeceğiz”

Güner, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Sevgili meslektaşlarım; Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirleri odasının 23. Olağan Genel Kurulu 12.05.2019 Pazar günü yapılacağı meslektaşlarımın bilgisi dahilinde olduğu bilinmektedir. Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Derneğinin yönetimince Teveccüh ve Tercihlerimin doğrultusunda Disiplin Kurulu 1. Şura’yı bana tercih ettirerek onaylamışlardır. Ben şahsım olarak değil de, Polatlımızı düşünerek aday oldum. Amacımız Polatlımızda bulunan meslektaşlarımın sorunları ile ilgilenmek ve çözüm üretmektir. Siz değerli sağduyulu meslektaşlarımın oyları ile bilhassa ekseriyetle bana ve grubumuza oy vermeniz ile sizleri odamızda güçlü bir şekilde temsil etmemiz kaçınılmaz olacaktır. Ayrıca seçilebilecek bir yerde bir yerde olmam, siz ve meslektaşlarımın doğru bir şekilde değerlendireceği kanısındayım. Hepinizi kucakla saygı ve sevgiler sunarım.”

Grup Adayları sırasıyla şöyle;

Yönetim Kurulu; Kadir Türkmen (Başkan Adayı), Nurcan Merdivenci, Mehmet Kırmızıgül, Sevim Topçu, Şerbetçioğlu, Derviş Vural, Zeynep Kula, Mustafa Köksal, Ömer Yükseltürk, Ömer Faruk Serbes

Denetim Kurulu; Sabri Kıyak, Gül Koyuncu, Ahmet Doğan

Disiplin Kurulu; Mehmet Güner, Berrin Sergi, Mustafa Tepe, Akif Emre Yalçınkaya, Serdal Yılmaz