Ana sayfa GÜNDEM “Kavga var” diye çağırdıkları Polisleri pastayla karşıladılar

“Kavga var” diye çağırdıkları Polisleri pastayla karşıladılar

615
0

Zafer Ortaokulu’ndan sıra dışı kutlama

Polatlı Zafer Ortaokulu öğrencileri, Türk Polis Teşkilatının 174. Yıl dönümü dolayısıyla dün sürpriz bir etkinlik düzenledi, ilçemizde görev yapan emniyet görevlilerine okulda sürpriz bir kutlama yaptı.

Zafer Ortaokulu dün sıra dışı bir Polis Haftası kutlamasına sahne oldu. İlçemizde görev yapan polislerin haftasını kutlamak isteyen Zafer Ortaokulu öğrencileri ilginç bursa jigolo bir yöntem seçti. Zafer Ortaokulu ve TED Koleji Ortaokulu Hami Projesi için yapılan sosyal etkinlik faaliyetler kapsamında Türk Polis Teşkilatının 174. Yıldönümünü kutlamak maksadıyla dün ilçemizde görev yapan polislere okulda sürpriz kutlama yaptı. “Büyük kavga var” diye çağırdıkları polisleri pasta ile karşılayıp Polis Haftasını kutladılar.

  1. Kuruluş Yıldönümü pastası kesildi

Önce polisi telefonla arayan okul yönetimi büyük bir kavga olduğu ihbarında bulundular. Bunun üzerine harekete geçen polisler belirtilen bölgeye ekipleri sevk ettiler. Ancak ekipler beklenenin aksine gittikleri olay yerinde kavga değil pasta ile karşılandılar. Neye uğradıklarını şaşıran polis ekipleri şaşkınlıklarını uzun süre üstlerinden atamadılar. Olayın anlaşılması sonrasında Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü pastası kesildi. Emniyet mensupları yapılan sürpriz için okula teşekkürlerini sundu.