Ana sayfa GÜNDEM Güngör: “İftiralara kulak asmadık, moralimizi bozmadık”

Güngör: “İftiralara kulak asmadık, moralimizi bozmadık”

224
0
PAYLAŞ

Güngör: “Rekor bir oyla destek veren tüm hemşerilerimize yürekten teşekkür ediyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin basın açıklamasında bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör, 31 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi. Güngör, seçim sürecinde özverili çalışmaları nedeniyle teşkilatına teşekkürlerini sundu. Seçim kampanyalarına ilişkin konuşan Güngör, Cumhur İttifakına oy veren tüm seçmenlere teşekkür etti.

”Cumhur İttifakı” ruhuna uygun bir şekilde seçim kampanyamızı yürüttük

Milliyetçi Hareket Partisi Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“31 Mart 2019 günü yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinin sonuçlarının Polatlı’ya ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederim. Malumunuz, 13 Eylül 2018 tarihinde Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli Beyefendinin takdirleriyle Adaylığı ilan edilen Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya bey ile MHP Polatlı İlçe Teşkilatı olarak çalışmalara başlamıştık. Tabi süreç içerisinde Ocak ayında Cumhurbaşkanımızın da almış olduğu kararla Mürsel bey aynı zamanda Cumhur İttifakı adayı da olmuştu. Bu karardan sonra AK Parti İlçe Başkanlığı ile bir araya gelerek ”Cumhur İttifakı” ruhuna uygun bir şekilde seçim kampanyamızı yürüttük. Çok şükür büyük bir aksilik olmadan, karşılıklı saygı ve nezaket kuralları içerisinde seçimleri tamamladık. Milliyetçi Hareket Partisine rekor bir oyla destek veren tüm hemşehrilerimize yürekten teşekkür ediyoruz.”

“Bir takım iftiralara kulak asmadık”

Tabi yaklaşık 6 ay süren seçim kampanyası sürecimizde olumlu, yapıcı, siyasi etiğin sınırları içerisinde ve hemşehrilik hukukumuza uygun bir dil kullanmaya özen gösterdik. Zaman zaman dedikodu kanalıyla dillendirilen bir takım iftiralara kulak asmadık. Moralimizi bozmadık, şehrimizi adım adım, mahalle mahalle gezdik, hemşehrilerimizle kucaklaştık. Çünkü biz sadece şehrimize hizmet etmeye odaklanmış bir teşkilatız. Boş laf üretmedik, hizmet üreten teşkilat olduk. Kadrolarıyla Polatlı’ya değer katan bir teşkilat olduk.

“En önemli teşekkürü bizim Kadın Kollarımız hak etmektedir”

“Bu süreçte ben ilk olarak Milliyetçi Hareket Partili dava arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletiyorum. Aslında en önemli teşekkürü bizim Kadın Kollarımız hak etmektedir. Kapı kapı gezerek hemşehrilerimize ulaşan Kadın Kolları Teşkilatımıza, Milliyetçi Hareketin teminatı, Bozkurt Otağı Ülkü Ocaklarımıza, Geçmiş Dönem Meclis Üyelerimize, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi Adaylarımıza, Parti Yöneticilerimize, Camiamızın büyüklerine hülasa emeği geçen herkese ben Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı olarak gönülden teşekkür ederim. Sağ olsunlar, var olsunlar.”

“Şimdi Polatlı’ya hizmet zamanı”

“Seçim sürecinde bizlerle birlikte hareket eden AK Parti İlçe Teşkilatına, Gençlik Kollarına ve Kadın Kollarına da ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum. Artık seçimler geride kalmıştır. Şimdi Polatlı’ya hizmet zamanıdır. Bundan önce yapmış olduğu hizmetlerle hemşehrilerimizin rekor desteğiyle tekrar göreve gelen Belediye Başkanımız Mürsel Yıldızkaya’ya da Polatlı’ya hizmet yolunda muvaffakıyetler diliyorum.”