Ana sayfa GÜNDEM Yıldızkaya, Başak sitesi sakinleri ile buluştu

Yıldızkaya, Başak sitesi sakinleri ile buluştu

559
0

Başkan Yıldızkaya Gönül Sohbetleri Yüreklere Dokunmaya Devam Ediyor

Polatlı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Mürsel Yıldızkaya, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında dün Başak Sitesinde vatandaşlarla buluştu.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri dolayısı ile şehrin dört bir yanında ‘Gönül Sohbetleri’ adıyla gerçekleştirdiği toplantılarda vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. 2014 yılından bu yana belediyenin kapılarını sonuna kadar hemşehrilerine açan, Polatlılıların sorunlarıyla birebir ilgilenenen ve sosyal belediyecilikte bir anlayış değişikliği yapan Başkan Yıldızkaya; seçim döneminde de hemşehrileriyle kucaklaşmaya ara vermiyor. Her gün şehrin dört bir yanında, kırsal mahallelerde ve sitelerde vatandaşlarla buluşarak Polatlı’yı Marka Şehir yapma yolunda yeni projelerini anlatan Başkan Yıldızkaya; gezilerine ara vermeden devam ederken hemşehrileriyle kurduğu gönül bağını daha da güçlendiriyor.

Toplantılar Başak Sitesi’nde Devam Etti

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Gönül Sohbetleri adını verdiği toplantılarda geride kalan beş yılda vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirerek hizmete açtığı prestijli projeleri anlatırken, gelecek beş yılda Polatlı’yı Marka Şehir yapacak yeni projelerinde müjdesini veriyor. Seçim çalışmaları kapsamında Başak Sitesi’nde gerçekleştirdiği toplantıda vatandaşlar tarafından yine yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Yıldızkaya; gün boyunca gerçekleştirdiği çarşı pazar ziyaretlerinde de esnaflarla kucaklaşıyor. Müjdesini verdiği yeni projelerin yanı sıra vatandaşların taleplerini ve problemlerini yerinde dinleyerek çözüme kavuşturulması hususunda çalışmalarına devam eden Başkan Yıldızkaya; Marka Şehir Polatlı hedefine her geçen gün daha da yaklaştığını belirtiyor.