Ana sayfa GÜNDEM İlçe Milli Eğitimden Fen Lisesi pansiyonuna ziyaret

İlçe Milli Eğitimden Fen Lisesi pansiyonuna ziyaret

546
0

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce geçtiğimiz gün TOBB Fen Lisesi Pansiyonu ziyaret edildi, yemekhane ve yatakhane bölümlerinde incelemelerde bulunuldu.

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Dönem okul gezileri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Alican KILIÇ, Şube Müdürleri Murat YEŞİLÇİÇEK ve Çağlar UĞURLU, TOBB Fen Lisesi öğrencilerini ve öğretmenlerini okul pansiyonunda ziyaret etti. Okulun yemekhanesi, yatakhane bölümü, soğuk hava depoları ve diğer yiyeceklerin bulunduğu yerler denetime tabi tutuldu. Yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Okul idarecilerinden okul hakkında bilgi alındı. Öğrencilerimizin odalarını dolaşarak fiziki ve teknik imkanlarını incelendi.

Öğrencilerle birlikte yemek yedi

Yapılan ziyarette pansiyonun temizlik, hijyen, güvenlik, tertip, düzen ve işleyiş konularında incelemeler yaparak tespit edilen durumlarla ilgili belletici öğretmenler ve idarecilere gerekli paylaşımlarda bulundular, etüt salonlarını dolaşıldı. Yemekhanede öğrencilerle bir araya gelen Müdürü Kılıç, burada yemek yiyen öğrencilerle birlikte yemek yedi, öğrenciler ile sohbet etti ve öğrencilerin sorunları dinlenerek çözüm önerileri getirildi.