Ana sayfa GÜNDEM Başkan Yıldızkaya, sanayi esnafıyla kucaklaştı

Başkan Yıldızkaya, sanayi esnafıyla kucaklaştı

477
0

Başkan Yıldızkaya Yeni Sanayi’de Ziyaretlerini Sürdürüyor

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri dolayısı ile şehrin dört bir yanında adım adım sürdürdüğü ziyaretlerde esnaflarla ve vatandaşlarla kucaklaşmaya devam ediyor.

‘Yine Polatlı Kazanacak’ parolasıyla başladığı ziyaretlere dolu dizgin devam eden Başkan Yıldızkaya seçim gezileri kapsamında Yeni Sanayi Sitesi’nde gün boyunca esnaflarla buluştu. Geçtiğimiz seçim döneminde verdiği sözleri bir bir yerine getirerek Polatlı Belediyesi tarihinde en çok projeye imza atan Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; ziyaretlerinde geride kalan beş yılda Polatlı’ya kazandırdığı prestijli projeleri anlatırken, gelecek dönem içinde Marka Şehir Polatlı’nın sözünü veriyor.

“Kurduğu gönül bağını daha da güçlendiriyor”

Yeni Sanayi Sitesi’nde emektar ustaların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Yıldızkaya; gün boyu süren ziyaretlerin ardından akşam saatlerinde ‘Gönül Sohbetleri’ adıyla gerçekleştirdiği toplantılarda da siteler de ve kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. 2014 yılından bu yana hakim kıldığı sosyal belediyecilik anlayışıyla ‘Halkın İçindeki Başkan’ olarak anılan Başkan Yıldızkaya; gezilerine ara vermeden devam ederken, hemşehrileriyle kurduğu gönül bağını daha da güçlendiriyor. Polatlılı vatandaşlar ‘Sözünü Tutan Başkan’ olarak anılan Başkan Yıldızkaya’nın ‘10 Adımda Marka Şehir Polatlı’ projelerini de bir bir yerine getireceğine gönülden inanıyor.