Ana sayfa GÜNDEM Çay ve ekibi, minik öğrencilerle bir araya geldi

Çay ve ekibi, minik öğrencilerle bir araya geldi

384
0

Çay : “Geleceğimiz için, özgür düşünen çocuklarımızın potansiyellerini ortaya çıkaracağız”

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı Belediye Başkan adayı Mimar Sami Çay, CHP ve İyi Parti ilçe teşkilatları, Belediye Meclis Üyesi  Adayları ve partililer ile seçim ziyaretlerine devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı Belediye Başkan Adayı Mimar Sami Çay, 31 Martta yapılacak yerel seçimler kapsamında, belediye meclis adayları ve partililer eşliğinde vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyor. Seçim çalışmalarını yoğun bir biçimde sürdüren Çay ve ekibi, 15 Temmuz İlkokulunu ve Yeniköseler  Köyünü ziyaret etti. 15 Temmuz İlkokulunu ziyarette geleceğimiz olan çocuklarımızın özgürce düşünebilmeleri ve potansiyellerini ortaya çıkartabilmeleri için belediye olarak tüm altyapı desteğini  vereceğini belirtirken, çocuklarla buluşma hediyelerini paylaştı.

Polatlı köylerinin sorunları vatandaşlarla birlikte masaya yatırıldı

Yeniköseler Köyü ziyaretinde, Polatlı köylerinin önceden tespit edilen sorunları vatandaşlarla birlikte masaya yatırıldı. Özellikle Yeniköseler Köy camisinin yenilenmesi, köy yolunun iyileştirilmesi, köydeki altyapı sorunlarının çözümü  ve Sakarya nehrinden yapılan tarımsal sulama konularında Büyükşehir Belediye yasasının yürürlüğe girmesinin ardından yapılan ücretlendirmeler ve köylüye getirdiği yükler konularında  hep birlikte çözüm üretmek için görüş alışverişinde bulunuldu.