Ana sayfa GÜNDEM Özel’den Ateş’e hayırlı olsun ziyareti

Özel’den Ateş’e hayırlı olsun ziyareti

436
0

Özel: “Ülkü ocakları madde bağımlılığı konusunda çok ciddi ve takdire şayan çalışmalar yürütüyor”

Ankara Büyükşehir ve Polatlı Belediyesi MHP Meclisi Üyesi Mahir Özel, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  

Ankara Büyükşehir ve Polatlı Belediyesi MHP Meclisi Üyesi Mahir Özel, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak basın açıklaması yaptı. Özel; “Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları; Devletin ve Türk milletinin baş belası madde bağımlılığı üzerinde en yoğun ve ciddi şekilde çalışan bu konuda mücadele eden siyasi kurum ve kuruluşların başında gelmektedir.”dedi.

Çağın vebası; madde bağımlılığı…

Ankara Büyükşehir ve Polatlı Belediyesi MHP Meclisi Üyesi Mahir Özel,  yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Milli Güvenlik konseyince Türk Devletinin karşı karşıya bulunduğu iki büyük tehlikeden biri kabul edilen madde bağımlılığı ile madde bağımlıların ailelerine psikolojik destek merkezleri oluşturmak, çağın vebası olarak kabul edilen bu büyük tehlikeye karşı uygulanacak mücadele metotları, yine madde bağımlılığının çözümünde yol haritası ve madde bağımlılığı ile mücadele strateji eylem planı uygulama ve yürütme sistemi oluşturmak gibi ana başlıkları kapsayan ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclisinde de oy birliği ile kabul edilip geçen geniş bir rapor konusun da sayın Genel Başkan Sinan Ateş Bey ile görüşme imkanı bulduk, desteklerini aldık.”

“Ülkü ocakları, çok ciddi ve takdire şayan çalışmalar yürütüyor”

“Diğer önemli konuların dışında madde bağımlılığı noktasında ülke çapında geniş, yoğun ve yararlı mücadele yürüten Ülkü Ocaklarının bu çabalarını takdirle karşılıyoruz. MHP camiasında da ciddi çalışmalarının olduğu ve yol alındığı belirtilerek bu önemli gündemin artan bir çaba ile sürdürülmesi görüşü teyit ettik. Bu ciddi tehlike konusunda mücadele yürüten, emeği geçen bireysel çalışmalarda bulunanlar  başta olmak üzere tüm kuruluşlara teşekkür ediyorum.”

Başkan Ateş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Özel’e teşekkür etti. Özel, Ateş’e çalışmalarında başarılar diledi.