Ana sayfa GÜNDEM Yıldızkaya’ya Menteşe’de davullu zurnalı karşılama

Yıldızkaya’ya Menteşe’de davullu zurnalı karşılama

392
0
PAYLAŞ

Başkan Yıldızkaya Menteşe’de Coşkuyla Karşılandı

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri dolayısı ile Zafer Mahallesi Menteşeliler Derneği’nde gerçekleştirdiği toplantı öncesi vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.

‘Polatlı’nın Başkanı Var’ tezahüratlarıyla Başkan Yıldızkaya’yı meşaleler, bayraklar ve sloganlar eşliğinde karşılayan vatandaşlar 31 Mart Yerel Seçimleri için tam destek sözü verdi. Zafer Mahallesi Menteşeliler Derneği’nde mahallelilerin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya; geride kalan beş yılda vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirerek hizmete açtığı prestijli projeleri anlatırken, gelecek beş yılda Polatlı’yı Marka Şehir yapacak yeni projelerinde müjdesini verdi.

Gönül Sohbetleri Devam Ediyor

2014 yılından bu yana belediyenin kapılarını sonuna kadar hemşehrilerine açan, Polatlılıların sorunlarıyla birebir ilgilenenen ve sosyal belediyecilikte bir anlayış değişikliği yapan Başkan Yıldızkaya; seçim döneminde de hemşehrileriyle kucaklaşmaya ara vermiyor. Her gün şehrin dört bir yanında, kırsal mahallelerde ve sitelerde vatandaşlarla buluşarak Polatlı’yı Marka Şehir yapma yolunda yeni projelerini anlatan Başkan Yıldızkaya; gezilerine ara vermeden devam ederken, hemşehrileriyle kurduğu gönül bağını daha da güçlendiriyor.

Sıra Doruk ve Elmaskent Siteleri’nde

Geçtiğimiz hafta boyunca şehrin dört bir yanında gerçekleştirdiği toplantılarda vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Yıldızkaya; gönül sohbetlerine bugün saat 19.00’da Doruk Sitesi’nde, saat 20.00’de Elmaskent Sitesi’nde devam edecek. Müjdesini verdiği yeni projelerin yanı sıra vatandaşların taleplerini ve problemlerini yerinde dinleyerek çözüme kavuşturulması hususunda çalışmalarını sürdüren Başkan Yıldızkaya; ‘Biz Büyük Bir Aileyiz’ sloganıyla düzenlediği Gönül Sohbetleri’nde hemşehrileriyle kucaklaşmaya ara vermiyor.