Ana sayfa GÜNDEM Yıldızkaya, hafta boyunca hemşerileriyle kucaklaştı

Yıldızkaya, hafta boyunca hemşerileriyle kucaklaştı

150
0
PAYLAŞ

Başkan Yıldızkaya, Hemşehrileriyle Kucaklaşmaya devam ediyor

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri dolayısı ile şehrin dört bir yanında ‘Gönül Sohbetleri’ adıyla gerçekleştirdiği toplantılarda vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. 

Geçtiğimiz ocak ayı boyunca her gün şehrin dört bir yanında, kırsal mahallelerde ve sitelerde vatandaşlarla buluşarak Polatlı’yı Marka Şehir yapma yolunda yeni projelerini anlatan Başkan Yıldızkaya; gezilerine ara vermeden devam ederken, hemşehrileriyle kurduğu gönül bağını daha da güçlendiriyor. Polatlı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı Mürsel Yıldızkaya, bu kapsamda geçtiğimiz gün Menteşeliler Derneği ve hafta boyunca da Şehitlik mahallesi sakinleri ile buluştu.

Toplantılar Şehitlik Mahallesi’nde Devam Etti

2014 yılından bu yana belediyenin kapılarını sonuna kadar hemşehrilerine açan, Polatlılıların sorunlarıyla birebir ilgilenenen ve sosyal belediyecilikte bir anlayış değişikliği yapan Başkan Yıldızkaya; seçim döneminde de hemşehrileriyle kucaklaşmaya ara vermiyor. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya Gönül Sohbetleri adını verdiği toplantılarda geride kalan beş yılda vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirerek hizmete açtığı prestijli projeleri anlatırken, gelecek beş yılda Polatlı’yı Marka Şehir yapacak yeni projelerinde müjdesini veriyor.

Geçtiğimiz hafta boyunca Şehitlik Mahallesi’nde gerçekleştirdiği toplantılarda vatandaşlar tarafından yine yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Yıldızkaya; gönül sohbetlerine Arden, Balkent, Koçak, Tümentepe ve Büşranur Sitelerinde devam etti. Müjdesini verdiği yeni projelerin yanı sıra vatandaşların taleplerini ve problemlerini yerinde dinleyerek çözüme kavuşturulması hususunda çalışmalarını sürdüren Başkan Yıldızkaya; vatandaşlarla buluşmaya ara vermeden devam edecek.