Ana sayfa GÜNDEM Ayakkabı alan bir kişiye “Küçük Altın”

Ayakkabı alan bir kişiye “Küçük Altın”

367
0
PAYLAŞ

“Polatlı’da Necatibey Caddesindeki Tuana Ayakkabı firması 14 Şubat’a kadar ayakkabı alanlar arasından kura ile belirlenecek bir kişiye küçük altın hediye ediyor.”

Tuana Ayakkabı İşletmecisi Fatma Yücetürk gazetemize yaptığı açıklamada 14 Şubat Dünya Sevgililer günü nedeniyle yaptıkları küçük altın çekilişi hakkında bilgi verdi.

Yücetürk “14 Şubat Dünya Sevgililer gününde Tuana Ayakkabı olarak farklı bir kampanya düzenlemek istedik.Mağazamızdan alışveriş yapan müşterilerimize de bu sevgililer günün de bir jest yapmak istedik. Biz bu  kampanyaya 15 gün önce başladık, kampanyamız 14 Şubat’a kadar devam edecek. Bu çalışmamızda mağazamızdan alınan her ürün, ayrı bir çekiliş hakkı doğuruyor. Yani alınan her ayakkabı için bir kura şansı olacak.15 Şubat günü kuraya katılan müşterilerimiz arasından video canlı yayınında, 7 yaşındaki bir kızımız çekiliş yapacak ve bu çekilişte çıkan isme küçük altın hediye edeceğiz. Bu ismi sosyal medyada ve İstiklal Gazetesinde yayınlayacağız. Tüm Polatlılı vatandaşlarımızı Necatibey Caddesi No:29/D “Erdoğan Çarşı” karşısındaki işyerimize bekliyoruz.” dedi.

Bizde Polatlının Sesi İstiklal Gazetesi olarak bu çekiliş sonuçlarını 16 Şubat 2019 cumartesi günkü gazetemizde yayınlayacağız.Alışveriş yapıp çekilişe katılan tüm okuyucularımıza bol şans diliyoruz.