Ana sayfa GÜNDEM Aymaz’a  2.Lig maçında görev…

Aymaz’a  2.Lig maçında görev…

157
0
PAYLAŞ

İlçemiz spor dünyasının deneyimli ismi Saha Komiseri Adem Aymaz, 10 şubat  Pazar günü saat 12.30’da Ostim stadında oynanacak olan, 2.Lig beyaz gurup Hacettepespor  –Amed sportif faaliyetler maçında saha komiseri olarak görev yapacak.

Türkiye Futbol Federasyonu, Polatlı’nın Duayen Spor adamı ve Federasyon Temsilcilerinden Adem Aymaz’ı, Türkiye 2. Lig beyaz grup takımları müsabakalarında saha komiseri olarak görevlendirdi. Türkiye Futbol Federasyonu Polatlı’nın sevilen spor adamı, deneyimli saha komiseri Adem Aymaz’a,10  şubat  Pazar günü saat 12.30’da Ostim stadında oynanacak olan, 2.Lig beyaz gurup Hacettepespor  –Amed sportif faaliyetler maçında saha komiseri olarak görev verildi. Maç, saat 12.30 oynanacak.

Aymaz, yaklaşık 40 yılı aşkın süredir  spora hizmet veriyor. Türkiye Futbol Federasyonun Saha Komiserleri Derneği Ankara Şube üyesi olan Adem Aymaz Polatlı’yı 15 yıldır verilen tüm görevlerde başarılı bir şekilde temsil ediyor. İstiklal Gazetesi olarak spor alanında Polatlı’mızın adını başarı ile temsil eden Adem Aymaz’ı kutluyor, kendisine bundan sonrada verilecek görevlerde de başarılar diliyoruz.