Ana sayfa GÜNDEM 1926 Polatlı Belediyespor Konya deplasmanında..

1926 Polatlı Belediyespor Konya deplasmanında..

394
0

“1926 Polatlı Belediyespor, Bölgesel Amatör Ligin 17. haftasında Sarayönü Belediyespor ile Konya deplasmanında karşılaşacak.”

  1. hafta da Sarayönü Belediyespor ile deplasman da karşı karşıya gelecek olan temsilcimizi zorlu bir karşılaşma bekliyor.  İkinci devrede, taraftarın ligte kalabilme anlamında çok ümitli olduğu 1926 Polatlı Belediyespor şu ana kadar bekleneni veremedi,ikinci yarının ilk maçında DSİ.Sporu yenerek iyi bir giriş yapan ekibimiz,bu güne kadar oynadığı 15 karşılaşmadan 7 mağlubiyet, 6 galibiyet ve 2 beraberlik alarak ligde 20 puanla 6. sırada yer alıyor.

Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz 1926 Polatlı Belediyespor’u Konya deplasmanında desteklemek isteyen spor severler için,muhtemelen yine  pazar  günü sabahı Cumhuriyet Meydanından otobüs kaldırılacak.

Bu maç İbrahim Güçlü(orta Hakem), Nezihi Aytar (1. Yardımcı yan Hakem), Murat Oruç (2. Yardımcı yan  Hakem) ve Berkan Ülbeği (Dördüncü Hakem) tarafından yönetilecek.

17.Haftanın Karşılaşmaları

Bölgesel Amatör Ligin ikinci devresinin 17. hafta karşılaşmaları şunlar; ” Sarayönü Belediyespor – 1926 Polatlı Belediyespor, Karaman Belediyespor – Akşehir spor,  Sandıklıspor –  Belediyesi Bağlum Spor, Çubukspor Futbol A.Ş – Kırşehir Çayağzıspor, Ankara DSİ Spor – Karapınar Belediyespor, Kırıkkale Büyük Anadolu Spor – Yeniçağa. Haftanın tüm karşılaşmaları 10 Şubat Pazar günü saat 14.00’da oynanacak.