Ana sayfa GÜNDEM Başkan Yıldızkaya, esnafla kucaklaşmaya devam ediyor

Başkan Yıldızkaya, esnafla kucaklaşmaya devam ediyor

369
0
PAYLAŞ

Başkan Yıldızkaya, esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri dolayısı ile şehrin dört bir yanında cadde sokak demeden gerçekleştirdiği esnaf gezilerinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

2014 yılından bu yana belediyenin kapılarını sonuna kadar hemşehrilerine açan, Polatlılıların sorunlarıyla birebir ilgilenenen ve sosyal belediyecilikte bir anlayış değişikliği yapan Başkan Yıldızkaya; seçim döneminde de hemşehrileriyle kucaklaşmaya ara vermiyor. Geçtiğimiz ocak ayı boyunca her gün şehrin dört bir yanında, kırsal mahallelerde ve sitelerde vatandaşlarla buluşarak Polatlı’yı Marka Şehir yapma yolunda yeni projelerini anlatan Başkan Yıldızkaya; esnaf gezilerine de ara vermeden devam ederek hemşehrileriyle kurduğu gönül bağını daha da güçlendiriyor.

10 Adımda Marka Şehir Polatlı’yı Anlatıyor

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya esnaf gezilerinde ve Gönül Sohbetleri adını verdiği toplantılarda geride kalan beş yılda vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirerek hizmete açtığı prestijli projeleri anlatırken, gelecek beş yılda Polatlı’yı Marka Şehir yapacak yeni projelerinde müjdesini veriyor. Şehrin dört bir yanını adım adım dolaşan Başkan Yıldızkaya müjdesini verdiği yeni dev projelerin yanı sıra vatandaşların taleplerini ve problemlerini yerinde dinleyerek çözüme kavuşturulması hususunda çalışmalarına devam ediyor.

Gönül Sohbetleri Şehitlik Mahallesi’nde Devam Ediyor

Seçim sürecinin başından bu yana dur durak bilmeden hemşehrileriyle kucaklaşan Başkan Yıldızkaya aralıksız düzenlediği Gönül Sohbetleri kapsamında bugün saat 18.30’da Balkent Sitesi’nde, saat 19.30’da Koçak ve Tümentepe Sitesi’nde, saat 20.30’da Büşranur Sitesi’nde vatandaşlarla buluşacak.