Ana sayfa GÜNDEM Yaman, CHP Meclis Üyeliğine Talip

Yaman, CHP Meclis Üyeliğine Talip

1006
0

 

Özgür Yaman, resmi müracaatını yaptı

İlçemiz tanınmış isimlerinden Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Özgür Yaman, Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığı müracaatını yaptı.

31 Mart 2019 mahalli idareler seçimleri giderek yaklaşırken, partilere meclis üyeliği için yapılan başvurular da devam ediyor. Bu kapsamda İlçemiz tanınmış isimlerinden Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Özgür Yaman, Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı. Yaman, dün Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı İlçe Başkanlığına giderek başvuru belgelerini CHP İlçe Başkanı Selami Ovacık’a teslim etti.

“Polatlımıza ve partimize hayırlı uğurlu olsun”

CHP Polatlı Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Özgür Yaman, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığı müracaatında bulundum. Polatlı halkına daha iyi hizmet edebilmek için, Polatlı halkının sorunlarını belediyeye taşımak ve sorunlara çözüm bulabilmek adına Cumhuriyet Halk Partisi Polatlı Belediye Meclis Üyeliği aday adaylığı müracaatımı yaptım. Polatlımıza ve partimize hayırlı uğurlu olsun.”